Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Hyde Park 17 grudnia 2002, 11:17

autor: Licomp Empik Multimedia Press Release

Finał Ligi Return to Castle Wolfenstein

w sobotę 14 grudnia odbył się pierwszy finał oficjalnej polskiej Ligi RTCW, zorganizowany w kawiarni E-loko w Warszawie, w któym to po ponad 9 godzinach zaciętych zmagań wyłoniono zwycięzcę...
Poniższy tekst został nadesłany przez naszego czytelnika i został opublikowany w oryginalnej formie.

w sobotę 14 grudnia odbył się pierwszy finał oficjalnej polskiej Ligi RTCW, zorganizowany w kawiarni E-loko w Warszawie. Po zaciętych walkach pomiędzy 4 finałowymi klanami: Fear Factory, C4, Poison oraz Iron Cross, wyłoniono zwycięzcę Ligi RTCW w rozgrywkach roku 2002. Po ponad 9 godzinach zmagań zwycięski tytuł zdobył klan Fear Factory. Laureata oraz wszystkich uczestników nagrodzono gromkimi i w pełni zasłużonymi brawami. Świętowanie zakończenia rozgrywek w roku 2002 potrwało do późnych godzin nocnych. Reasumując, impreza była bardzo udana. Już teraz organizatorzy oraz uczestnicy myślą nad przyszłoroczną rundą rozgrywek. Zapraszamy do udziału w 2003 roku, w drugich finałach polskiej oficjalnej Ligi RTCW. W załączniku znajdują się zdjęcia z imprezy (z możliwością publikacji) - zapraszam do obejrzenia.

A teraz krótki opis finałów:

Przygotowania do imprezy trwały od piątku, albowiem w nocy z piątku na sobotę instalowane były komputery wypożyczone przez firmę FORMAT. W sobotę koło godziny 9.00 zaczęły zbierać się 4 finałowe klany: C4, Iron Cross, Fear Factory oraz Poison, a wraz z nimi publiczność.

Po bardzo serdecznych powitaniach między uczestnikami, przypomnę tylko, że większość z nich miała pierwszą okazję spotkać kolegów, z którymi gra codziennie od ponad 1,5 roku, a których zna jedynie z nazwy nicka, rozpoczęła się część oficjalna imprezy. Wszystkich przyjezdnych ulokowano w pubie Lokomotywa, gdzie około godziny 10.30 odbyło się uroczyste otwarcie finałów, powitanie uczestników i gości oraz sponsorów, a następnie losowanie plansz i kolejności rozgrywek.