Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM
Hyde Park 17 grudnia 2002, 11:17

autor: Licomp Empik Multimedia Press Release

Finał Ligi Return to Castle Wolfenstein

w sobotę 14 grudnia odbył się pierwszy finał oficjalnej polskiej Ligi RTCW, zorganizowany w kawiarni E-loko w Warszawie, w któym to po ponad 9 godzinach zaciętych zmagań wyłoniono zwycięzcę...
Poniższy tekst został nadesłany przez naszego czytelnika i został opublikowany w oryginalnej formie.

Chętnych do udziału w konkursie było wielu. W sumie rozdaliśmy ponad 100 nagród ufundowanych przez firmę LEM i magazyn ,,CD-Action''.

W pierwszych rozgrywkach zwyciężył klan Poison. W następnych, pomiędzy klanami: C4 i Fear Factory niespodziewanie zwyciężył Fear Factory. To była wielka niespodzianka dla wszystkich, albowiem C4 od początku uważane było za pewnego kandydata na pierwsze miejsce. Klan C4 obecnie zajmuje 3 miejsce w kategorii Open Cup w europejskich rozgrywkach Clan Base, a dziś stoczy walkę o pierwsze miejsce. Trzymamy kciuki. Niemniej jednak to właśnie Fear Factory zwyciężając z C4 utorowało sobie drogę do 1 miejsca w polskiej Lidze RTCW. W walce o 3 miejsce lepszy był klan C4 od Iron Cross, które ostatecznie uplasowało się na 4 pozycji. Około godziny 18.00 odbył się finałowy mecz pomiędzy Fear Factory i Poison. Po emocjonującej walce wygrało Fear Factory, zdobywając oficjalnie tytuł ,,Najlepszego klanu w 2002 roku'' i zajmując 1 miejsce w rozgrywkach Ligi Return To Castle Wolfenstein. Zwycięzcom i klanom, które zajęły 2, 3 i 4 miejsce wręczone zostały dyplomy oraz nagrody: gry, ufundowane przez LEM, czasopisma od ,,CD-Action'' oraz pamiątkowe gadżety.