Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dark Souls II: Scholar of the First Sin - SOTFS Ascended Mod RPG v.9.9 - Mod do gry - Download

Plik SOTFS Ascended Mod RPG v.9.9 to modyfikacja do gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku36,1 MB

data aktualizacji22 lutego 2021

pobrań233

pobrań (7 dni)32

Pobierz plik za darmo
Dark Souls II: Scholar of the First Sin mod SOTFS Ascended Mod RPG v.7.1

SOTFS Ascended Mod RPG to modyfikacja do gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin , której autorem jest VanBuinen. Jeśli mod przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Payala

Opis:

SOTFS Ascended Mod RPG to propozycja dla osób, które pragną nowej zawartości, wyższego poziomu trudności, świeżych wyzwań oraz wzmocnienia elementów RPG w grze Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Mod wprowadza nowe typu wrogów. Wzmacnia także starych wrogów, zmienia ich wyposażenie oraz ulepsza ich sztuczną inteligencję. Ponadto we wszystkich lokacjach przerobiono każde starcie – nieprzyjaciele są teraz w innych miejscach, w innych konfiguracjach i rodzajach. Z kolei w starciach z bossami zmodyfikowano ich zdolności oraz dodano nową muzykę.

Mocno rozbudowano system pancerzy i przedmiotów, tak aby ich dobieranie i ulepszenia stało się kluczowe w rozgrywce. Zmieniono również większość przedmiotów oraz starcia z bossami.

Co ważne, mod działa nie tylko w trybie solo, ale również co-opie.

Instrukcje:

Mod wymaga projektu UXM. To program do wypakowywania zawartości plików plików w grach From Software, takich jak Sekiro czy seria Dark Souls. To umożliwia ich edycję.

1. Uruchom UXM i w sekcji „Executable Path” wskaż lokalizację Dark Souls 2 na Twoim dysku twardym. Wciśnij „unpack”. Poczekaj, wypakowanie danych zajmie trochę czasu.

2.Kliknij na „Patch”.

3.Wypakuj archiwum z SOTFS Ascended Mod RPG i skopiuj zawartość folderu „SOTFSAscendedModRPG” do folderu z grą.

  • data aktualizacji: 22 lutego 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 36,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl