Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Serek, 19 stycznia 2019, 12:26

Niedawno pisaliśmy, że Dark Souls Trilogy trafi wreszcie do Europy, a Bandai Namco przygotowało kolejną ciekawostkę. Pakiet otrzyma również edycję kolekcjonerską. W zestawie znajdziemy między innymi figurkę i soundtrack. Ale tanio nie będzie.

Dark Souls Trilogy trafi na rynek europejski

Serek, 12 stycznia 2019, 14:20

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników umierania w grach From Software. Właśnie potwierdziły się informacje, że Dark Souls Trilogy trafi na rynek europejski. I nastąpi to już niedługo. Chętni na wszystkie części serii wraz z dodatkami w jednym pudełku?

Dark Souls - sprzedano ponad 8 mln egzemplarzy obu części

Góral, 30 czerwca 2015, 13:01

Studio From Software pochwaliło się, że sprzedało na całym świecie ponad 8 mln egzemplarzy gier z serii Dark Souls. Wynik ten obejmuje konsolowe i PC-towe wydania Dark Souls i Dark Souls II.

Bloodborne i Dark Souls II w pierwszej dziesiątce. Top 10 UK (29 marca - 4 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 7 kwietnia 2015, 11:38

Zespół From Software umieścił aż dwa swoje hity w pierwszej dziesiątce bestsellerów handlu detalicznego w Zjednoczonym Królestwie. Bloodborne i nowe wydanie Dark Souls II podbijają serca Wyspiarzy.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin oficjalnie debiutuje w Polsce

Sarge, 2 kwietnia 2015, 09:50

Dzisiaj w Polsce ma miejsce premiera gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Jest to odświeżona i najbardziej kompletna edycja ubiegłorocznego hitu studia From Software. Produkcja została wydana w naszym kraju przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Zobacz wymagania sprzętowe Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Adrian Werner, 29 marca 2015, 10:55

Firma Namco Bandai opublikowała wymagania sprzętowe pecetowej wersji Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz poinformowała ile kosztować będzie upgrade dla osób posiadających Dark Souls II.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin - obejrzyj filmik pokazujący ulepszenia graficzne

Adrian Werner, 6 lutego 2015, 09:23

W sieci pojawił się filmik pokazujący w akcji ulepszenia graficzne, jakie zaoferuje Dark Souls II: Scholar of the First Sin w porównaniu z podstawową wersją gry.

Dark Souls II - aktualizacja 1.10 ukaże się 5 lutego

Góral, 16 stycznia 2015, 11:29

Firma Bandai Namco poinformowała, że aktualizacja 1.10 do gry Dark Souls II ukaże się 5 lutego na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Patch związany jest z nadchodzącym nowym wydaniem produkcji, Scholar of the First Sin, które zaoferuje nowinki z tej aktualizacji, a także inne elementy.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PS4, XONE, PS3, X360 i PC

Góral, 25 listopada 2014, 09:15

Firmy Namco Bandai i From Software zapowiedziały grę Dark Souls II: Scholar of the First Sin, czyli ulepszone wydanie Dark Souls II na konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC. Tytuł zawierać ma rożne usprawnienia oraz wszystkie dodatki wydane do podstawowej wersji produkcji. Projekt ukaże się 7 kwietnia 2015 roku.