Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 września 2020, 12:29

Dark Souls II: Scholar of the First Sin (triki) PC, PS4, XONE, X360, PS3

Wstęp

Dark Souls II: Scholar of the First Sin jest przygotowaną przez studio FromSoftware kompletną i ulepszoną wersją popularnego RPG-a akcji z 2014 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w śmiałka, który przemierza mroczną krainę, pokonuje zamieszkujących ją potężnych przeciwników i poszukuje lekarstwa na ciążącą nad nim klątwę. Po drodze rozwija on swoje umiejętności i zdobywa coraz lepszy sprzęt.

Triki do gry

Iluzoryczny Pierścień Pogromcy

Ukończ grę bez ani jednej śmierci. Nie możesz zginąć nawet mając założony Pierścień Ochrony Życia czy też będąc przyzwanym do innego świata. Po obejrzeniu napisów końcowych, w ekwipunku bohatera pojawi się Iluzoryczny Pierścień Pogromcy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 września 2020