Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Darmowe tapety na pulpit

Tapety z gier na pulpit komputera, laptopa i smartfona.

Darmowe, wysokiej jakości screeny i ilustracje z gier do umieszczenia na pulpicie jako tapety. Sprawdź naszą kolekcję 15206 tapet na pulpit. Do pobrania popularne tapety z gier: The Dark Eye: Demonicon, Tom Clancy’s H.A.W.X. 2, Machinarium, Marvel: Ultimate Alliance 2, Prey, Hawken, ArmA II, Star Wars: Battlefront (2004), Way of the Samurai 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning.

W kategorii Tapety na Pulpit znajdziesz dostępne za darmo grafiki, którymi możesz ozdobić tło swojego pulpitu – głównego ekranu systemu operacyjnego na komputerze osobistym.

Są to pliki związane z popularnymi grami wideo, wypuszczane przeważnie przez deweloperów gier w celach promocyjnych, a tworzone w oparciu o grafiki koncepcyjne wykorzystywane w procesie produkcji.

Tapety gromadzimy od wielu lat, więc powstał bogaty zbiór, zawierający grafiki z tytułów starych i nowych, dostępne w wysokich rozdzielczościach – od 1920x1080 wzwyż.

Przeglądanie kolekcji ułatwia wyszukiwarka tematyk (np. fantasy, II wojna światowa, kobiety, samochody). Tapety są podpięte do związanych z nimi gier, więc można też szukać tapet, przeglądając Encyklopedię Gier w tradycyjny sposób.