Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gry i dema Download

Darmowe pełne wersje gier i dema gier do pobrania

Na tej stronie możesz pobrać za darmo i legalnie na swój komputer PC lub laptop, pełne wersje gier i bezpłatne wersje demonstracyjne najlepszych gier komputerowych. Polecamy między innymi: Euro Truck Simulator 2, Deluxe Ski Jump 4, Command & Conquer: Red Alert, Spider-Man 2: The Game, BeamNG.drive, Need for Speed: Most Wanted (2005), Postal 2, Minecraft, Command & Conquer: Tiberian Sun, Call of Duty.

W naszej bazie znajduje się aktualnie 2122 pliki z pełnymi wersjami gier i wersjami demonstracyjnymi. Życzymy miłego grania.

Popularne pełne gry i dema gier

Wszystkie Gry i dema do pobrania

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

W kategorii Gry i Dema znajdziesz dostępne za darmo gry wideo w grywalnej postaci.

Znajdują się tutaj zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne gier. Te drugie stanowią przygotowane przez deweloperów bezpłatne próbki. Zazwyczaj zawierają one skromny wycinek pełnej wersji, czyli pojedyncze poziomy w przypadku gier akcji czy kilka tras i pojazdów z gier wyścigowych; ponadto demo zwykle nie oferuje dostępu do wszystkich trybów gry (np. nie pozwala wypróbować multiplayera albo kampanii fabularnej).

Rzadziej zdarza się, że wersja demonstracyjna zawiera wszystko to, co pełna wersja, ale pozwala cieszyć się tymi atrakcjami przez ograniczony czas, np. przez godzinę (takie przypadki nazywa się zwykle wersją trial/próbną).

Przed pobraniem i zainstalowaniem gry koniecznie sprawdź jej wymagania sprzętowe, zaglądając na kartę danego tytułu w naszej Encyklopedii Gier. Do otwierania i/lub rozpakowywania plików .zip, w których znajdują się gry i dema, potrzeba odpowiedniego programu, takiego jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – znajdziesz je tutaj.