Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szpiedzy | Agenci poradnik Napoleon: Total War

Szpiedzy

Szpiedzy to ludzie, do których zatrudnienia oficjalnie nikt się nie przyzna, a ich działania dalekie są od wzorów elegancji i dobrych stosunków międzypaństwowych. Im lepszy szpieg, tym więcej informacji dostarczy o garnizonie wrogiego miasta, wsi, fortu, itd. Człowiek taki może powiedzieć, jakie jednostki stacjonują w danym miejscu, ilu żołnierzy ma wróg, itd. Na podstawie takiej wiedzy możesz określić, jakich sił będziesz potrzebować do pokonania danej armii. Szpieg z małym doświadczeniem będzie w stanie rozpoznać tylko niektóre jednostki wroga i to bez podania liczebności żołnierzy w poszczególnych oddziałach. Natomiast agent, który od wielu lat pracuje w terenie dostarczy Ci kompletne informacje o każdym z oddziałów nieprzyjaciela.

Szpiedzy to firma wielobranżowa - zajmują się też zabójstwami - Szpiedzy - Agenci - Napoleon: Total War - poradnik do gry

Szpiedzy to firma wielobranżowa - zajmują się też zabójstwami. Generałowie, dowódcy armii, dżentelmeni, i inny mordercy mogą paść ofiarami Twojego agenta. Im lepszego masz szpiega, tym większa szansa na wykonanie zadania i ucieczkę bez zwracania na siebie uwagi lokalnych strażników. Ale to nie koniec możliwości agenta. Może on sabotować budynki znajdujące się w obcych miejscowościach. Jeśli chcesz nadszarpnąć gospodarkę, rozwój technologii lub społeczne nastroje, rozkaż swojemu szpiegowi podłożyć bombę pod któryś z budynków w mieście innego gracza. Uszkodzone w ten sposób nie mogą pełnić swoich funkcji aż nie zostaną zreperowane. Na przykład uszkodzenie koszar sparaliżuje możliwości rekrutacyjne w danym mieście na kilka tur (a naprawa zabiera nie tylko czas, ale i pieniądze).