Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ustrój i religia | Ustrój i polityka poradnik Napoleon: Total War

Ustrój i religia

Struktura polityczna wszystkich państw w grze jest stosunkowo podobna. Jest to co prawda trochę uzasadnione obecnością tylko dwóch typów ustroju (monarchia absolutna i monarchia konstytucyjna, przy czym tych drugich mamy zaledwie dwie), niemniej jednak możesz odnieść wrażenie , że cały ten system jest zbyt uproszczony. Niestety, będziesz miał rację. W każdym z krajów mamy władcę. Może to być król, sułtan lub jeszcze inny, w zależności od ustroju i konkretnego państwa. Oprócz niego istnieje również rząd, w którym zasiada premier i czterech ministrów (funkcje te mogą przyjmować inne nazwy w różnych rejonach).

Ministrowie zajmują się resortami finansów, sprawiedliwości, wojska i marynarki. Najeżdżając kursorem na portret każdego z nich, dowiesz się jakimi statystykami odznaczają się Twoi politycy i jakie bonusy z tego wynikają: premier może wpływać na prestiż i zamożność mieszkańców, minister finansów na bonusy z podatków, główny sędzia na poziom represji w kraju, itd. Klikając prawym przyciskiem na portretach uzyskasz dokładniejsze informacje o danej postaci. Jeśli zauważysz, że jakiś polityk ma fatalny wpływ na państwo, czym prędzej go zmień.

Zostało jeszcze 47% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie