Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Napoleon: Total War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wielka kampania | Austria poradnik Napoleon: Total War

Wielka kampania

Austria na początku kampanii jest w całkiem dobrym położeniu. Rozległe tereny w środkowej Europie sięgają od Włoch aż po ukraińskie stepy. Dostęp do morza w rejonie Adriatyku umożliwia rozwijanie handlu, a północna i wschodnia granica są zabezpieczone przez przyjazne Prusy i Rosję. Problematyczne wydaje się południe, gdyż Imperium Osmańskie co prawda nastawione jest obojętnie, lecz kwestią czasu wydaje się zmiana nastrojów na gorsze. W późniejszym okresie z pewnością wybuchnie wojna między mocarstwami europejskimi a Turkami Osmańskimi, musisz zatem być przygotowany na to, że na Twoich granicach będzie przebiegał front wojny. Jeśli będziesz na to przygotowany, możesz szybko zająć tereny Imperium, gdyż jest to zaledwie 5 regionów w obrębie Bałkanów. Na zachodzie obecność Francji też nie jest wygodna, tym niemniej Prusy będą obrywać tak samo, jak Ty, więc nie pozostaniesz sam. Ale kwestie militarne to nie wszystko - wśród regionów wymaganych do zwycięstwa w kampanii historycznej znajdą się rejony należące do Twoich sojuszników. Przedstawiam zatem listę celów, oraz możliwe sposoby ich osiągnięcia.

1 - Wielka kampania - Austria - Napoleon: Total War - poradnik do gry

1. Flandria i Walonia to najmniej wygodny do zdobycia teren. Francuską prowincję najprościej zajmiesz wysyłając armię ekspedycyjną przez tereny Prus. Gdy będziesz w okolicy, warto zastanowić się nad pozbawieniem Republiki Batawskiej zwierzchnictwa nad Holandią dla zorganizowania jakiegoś większego garnizonu w okolicy (zajęcie Flandrii i Walonii wkurzy Francuzów, a wysyłanie wsparcia z terenów Austrii zajmie zbyt dużo czasu). Warto zostawić sobie ten region jako jeden z ostatnich do zdobycia.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie