Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Porady multiplayer i opis przejścia. W poradniku do gry „Battlefield: Bad Company” znajdziecie opis przejścia wszystkich zadań dla pojedynczego gracza, porady dotyczące rozgrywki w trybie multiplayer, opisy pojazdów, map, dostępnych typów rozgrywki oraz listę wszystkich osiągnięć.

Witam w poradniku do gry Battlefield: Bad Company, tytułu który łączy świetny tryb rozgrywki wieloosobowej z nasyconą humorem kampanią dla pojedynczego gracza - Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Witam w poradniku do gry Battlefield: Bad Company, tytułu który łączy świetny tryb rozgrywki wieloosobowej z nasyconą humorem kampanią dla pojedynczego gracza.

Konstrukcja poradnika jest podobna do konstrukcji gry - znajdziecie w nim zarówno opis przejścia wszystkich zadań zaprojektowanych przez twórców w ramach zabawy dla samotnego gracza jak i porady dotyczące rozgrywki w trybie multiplayer.

Mam nadzieję, że duża ilość obrazków, opisy pojazdów, map, dostępnych typów rozgrywki oraz lista wszystkich osiągnięć (tzw. achievements) pomogą w mistrzowskim opanowaniu tajników gry i czerpaniu z niej tyle radości, ile tylko się da.

Życzę powodzenia i zapraszam do lektury!

Maciej "Sandro" Jałowiec

Informacje o Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Autor : Maciej Jałowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 43, ilustracje: 329 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Battlefield: Bad Company - poradnik do gry