Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GOD poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Osłaniać grupę komandosów ratującą Josefa Priboi - GOD - Project IGI - poradnik do gry

GOD

Cele: Osłaniać grupę komandosów ratującą Josefa Priboi

Jeżeli uważasz, że masz doskonałe zdolności snajperskie, to właśnie ta misja pozwoli ci się o tym naprawdę przekonać. Jones ma osłaniać grupę komandosów - nie można wejść do wrogiej bazy, dostępna jest tylko snajperka i z jej pomocą trzeba wykończyć połowę ludzi przeciwnika. Na początku eliminujemy żołnierza w oknie budynku, który próbuje pokazać nam z bliska, jakich naboi używa. Następnie kończymy dwóch kolesi kryjących się za samochodem.

Można przeszukać pobliskie budynki, ale nie ma na to czasu - komandosi przybędą za parę sekund, trzeba więc zająć odpowiednie pozycje. Likwidujemy przeszkadzających strażników i lokujemy się na niewielkim wzgórzu przed murem - tak aby mieć dobry widok na centrum bazy. Teraz ustawiamy broń i eliminujemy po kolei: najpierw kolesia, spacerującego pod zadaszeniem, potem jednego obok ciężarówki na tyłach bazy, z kolei snajpera na budynku koło ciężarówki (wybiegnie, kiedy nadlecą komandosi), na koniec strażnika przy czerwonym budynku.

W tym czasie zaczną pojawiać się nowe cele: dwóch strażników koło lewych baraków, następnych dwóch ze środkowego i kolejnych dwóch z budynku, za którym wylądował helikopter. Później zaczną wybiegać z budynków z tyłu bazy patrole, na balkonach pojawią się snajperzy. Trzeba wszystkich jak najszybciej wyeliminować. Uważać należy także na żołnierzy pojawiających się blisko Jonesa, ponieważ niezauważeni przez nas mogą go zabić. Kiedy komandosi doprowadzą Privoia do helikoptera, misja zostanie zakończona.