Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

1 - SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

 

Władca Smoków (oryginalny tytuł brzmi Dragon Storm ) jest oficjalnym dodatkiem do gry Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen , dzięki któremu przedłużymy emocjonującą przygodę w jej świecie. Skoro zdecydowałeś się rozpocząć tą kampanię, zakładam, że jesteś już doświadczonym wojownikiem, a rozgrywka w Spellforce 2 ma przed Tobą niewiele tajemnic. Pozwól wędrowcze, że pokrótce przedstawię ci sytuację w jakiej się znajdziesz, gdy smocza krew uwolni Cię z lodowatych szponów śmierci, a twoje płuca ponownie napełnią się powietrzem.

Magiczne portale łączące wyspy krainy Eo poczęły tracić swą moc i rozpadać się proch. Było to prawdziwą katastrofą dla ludności tej krainy, były bowiem jednym z najważniejszych czynników scalającymi królestwo w całość. Przerwanie dostaw spowodowało, że widmo głodu zajrzało w oczy wielu nacji. Wybuchła panika i nastąpiła wielka migracja ku żyznym terytoriom. Uciekinierzy chcą przeżyć i znaleźć lepszy dom. Ich armie kroczą naprzód i nic ich nie powstrzyma od upatrzonego celu, nawet jeśli mają budować swoje nowe domy na zgliszczach domostw innych ludów.

W samym środku tych wydarzeń znajdujesz się Ty... ale nie uprzedzajmy wypadków. To będzie długa, pełna bohaterskich czynów wyprawa i jeśli pozwolisz, pomogę Ci przez nią przejść.

W niniejszej solucji kolorem zielonym oznaczone są nazwy misji, kolorem pomarańczowym wszelkie ważniejsze przedmioty, natomiast kolorem brązowym istotne dla rozgrywki informacje - SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

W niniejszej solucji kolorem zielonym oznaczone są nazwy misji, kolorem pomarańczowym wszelkie ważniejsze przedmioty, natomiast kolorem brązowym istotne dla rozgrywki informacje. Jeśli chodzi przedmioty i informacje to będą one zaznaczone rzadko, jako, że w grze wszelkie artefakty oprócz broni i zbroi, używają się automatycznie. Podobnie jest z informacjami - jeśli jesteśmy w posiadaniu danej wiedzy, nasza postać automatycznie z niej skorzysta. W solucji tej skupiam się na fabule i rozwiązywaniu zagadek. Mogę Ci podpowiedzieć jak wygrać bitwę, ale nie opisuję tego dokładnie, gdyż walkę można rozegrać na dziesiątki sposobów przy wykorzystaniu różnorakich jednostek. Sposób walki, tak samo jak rozwój bohaterów jest Twoją indywidualną sprawą i nie mnie, skromnemu skrybie, decydować o takich rzeczach.

Informacje o SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry

Autor : Marcin lhorror Jaskólski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 35, ilustracje: 368 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w SpellForce 2: Władca Smoków - poradnik do gry