Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy | Świątynia poradnik Świątynia Pierwotnego Zła

Quest: Ekwipunek dla Wonnilona.

Rozwiąż Wonnilona (I.11) i porozmawiaj z nim. Wonnilon poprosi Cię o przyniesienie mu ekwipunku, który znajdziesz w celi sąsiadującej na lewo (I.10). Jeśli weźmiesz ten ekwipunek, zanim odwiedzisz Wonnilona, będziesz mógł mu od razu go oddać. W innym przypadku znajdziesz go w jego kryjówce (I.4).

Quest: O kuszach gnomów i magicznych zwojach.

Ten quest dostaniesz, gdy oddasz Wonnilonowi (I.4) jego dobytek w poprzednim zadaniu. Wonnilon boleje nad utratą swojej specjalnej kuszy oraz magicznego zwoju pozwalającego zyskać kontrolę nad roślinami. Przedmioty te znajdują się w posiadaniu Scorppa (III.22).

Quest: Biuro windykacji należności Tubala.

Misję dostajesz w wyniku rozmowy z Tubalem (II.15). Tubal chce odzyskać swoją maczugę, którą ma Antonio (II.15). Aby ją wydobyć od Antonio, będziesz musiał zagrać z nim w szczególną grę - doskonale Ci w niej pomoże postać z umiejętnością zastraszania rozmówców.

Quest: Romag 1.

Twoim pierwszym zadaniem zleconym przez Romaga (I.7) będzie zabicie wielkiej żmii (I.32). Wbrew pozorom, nie stanowi ona skomplikowanego przeciwnika - dwa dobre ciosy mieczem załatwią problem.

Quest: Romag 2.

Druga misja dla kapłana Świątyni Ziemi to odniesienie listu Rentschowi, właścicielowi gospody (1) w Nulb. Musisz opuścić Świątynię i przekazać pismo adresatowi.

Quest: Romag 3.

Ostatnią misją dla Romaga ma być zabicie Belsorniga (II.23), kapłana Świątyni Wody. Przygotuj się na ciężką walkę, gdyż straże Belsorniga nie będą się biernie przyglądać rzezi.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie