Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy | Nulb poradnik Świątynia Pierwotnego Zła

Quest: Droga Cyganki.

Z rozmowy z Sereną (2) wynika, że mógłbyś ją wykupić z długu wobec Mony (2). Za wykupienie Sereny Mona zażąda 500 sztuk złota. Jeśli zapłacisz, będziesz mógł zabrać Serenę ze sobą w dalszą podróż.

Quest: Kryształowa kula Mony.

Jeśli będziesz nalegał, by pomóc Monie (2) i użyjesz dyplomacji, dowiesz się, że Mickey skradł jej Kulę Saha. Jeśli udasz się do Hommlet do browaru (30) i tam będziesz chciał porozmawiać z Mickey'em, umówi się z Tobą na spotkanie wieczorem w Nulb. W Nulb znajdziesz go na tyłach Wężowej Jamy (2), na pomoście prowadzącym do gospody (1). Przyzna się do posiadania Kuli Saha, ale nie będzie jej chciał oddać za darmo. Możesz mu zapłacić 500 sztuk złota lub... pobić do nieprzytomności i zabrać mu kulę. Oddanie jej Monie kończy misję.

Quest: Słaby punkt madam Ophelii.

Gdy zapłacisz Ophelii (2) za noc, będziesz mógł z nią porozmawiać i dowiedzieć się o jej problemach. Zapytaj, w czym możesz jej pomóc. Inny sposób otrzymania tego questu, to rozpoczęcie rozmowy z Ophelią żeńską postacią. Dwie dziewczyny nie przynoszą dochodu - Janelda i Riana. Umów się na spotkanie z tą pierwszą, a dowiesz się, że jest lesbijką. Zaproponuj madam Ophelii, by przyjmowała w swoim przybytku również kobiety i kierowała je do Janeldy. To rozwiąże problem.

Quest: Zemsta Porky'ego.

Zapłać Ophelii (2) i porozmawiaj z nią o pomocnikach piwowara z Hommlet, a dowiesz się, że Mickey sprawia problemy. Spotkaj się z nim i na dowolny sposób wyjaśnij mu niestosowność jego zachowania...

Quest: Przekupstwo.

Sammy (6) sprzeda Ci informację o tym, gdzie Otis (6) trzyma swój dobytek. Informacja kosztuje 500 sztuk złota, ale umiejętność prowadzenia negocjacji może ją obniżyć do 200 sztuk złota. Dobytek kowala znajduje się pod starym kowadłem. Jeśli zabierzesz jedynie klejnoty, wówczas cała sprawa skończy się zaliczeniem questu i krótką rozmową z Otisem. Jeśli weźmiesz zaś magiczny rynsztunek, Otis zaatakuje Cię, a jeżeli masz w drużynie Elmo, również i on stanie przeciwko Tobie, z pomocą bratu. Nie warto tak ryzykować, gdyż Otis jest doskonałym wojownikiem.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie