Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapa - Okolice Twierdzy | Twierdza na bagnach poradnik Świątynia Pierwotnego Zła

Podobnie jak w przypadku Hommlet, Twoją wizytą w twierdzy rządzi dokładny cel - poznanie lokalizacji Świątyni Pierwotnego Zła. W tym celu musisz dotrzeć do komnaty Laretha Pięknego (27). Tam będziesz miał sposobność albo się z nim sprzymierzyć, a dzięki temu zostaniesz zaprowadzony prosto pod Świątynię, albo przeszukać jego komodę, w której znajdziesz jego dziennik, a w nim mapę. Mapa prowadzi wprawdzie nie do Świątyni, lecz do Nulb, ale z tej pirackiej osady już bez najmniejszego problemu dostaniesz się do Świątyni. Na kilka sposobów.

S - Mapa - Okolice Twierdzy - Twierdza na bagnach - Świątynia Pierwotnego Zła - poradnik do gry

S. Stąd przybywasz.

1-3. W tych trzech bajorkach mieszkają olbrzymie żaby. Nie są szczególnie trudnymi przeciwnikami, lecz potrafią połknąć postać z drużyny i tym samym wykluczyć ją z walki. Połkniętemu nic się wielkiego nie dzieje i wróci do normy, gdy żaba zostanie zabita.

4. W narożnej wieży znajdziesz dogodne schronienie dla swojej drużyny, lecz wpierw będziesz musiał zabić zamieszkującego ją wielkiego pająka.

5. Na dziedzińcu czeka Cię zasadzka bandytów.

6. To wejście do twierdzy jest bezpieczne - nikt za nim na Ciebie nie będzie czekał.

7. Za tymi drzwiami znajduje się przywódca bandytów wraz z nielichą obstawą - jeśli ominąłeś bandytów na podwórzu, tu czeka Cię podobna przeprawa.