Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Max Payne II: The Fall of Max Payne to niesamowita gra akcji, będąca kontynuacją hitu sprzed lat. Jako glina, który stracił rodzinę podczas wydarzeń znanych z poprzedniej przygody, musisz rozwiązać kolejną sprawę. Wszystko oczywiście rozgrywa się jak w dobrym filmie sensacyjnym. Nieoczekiwane zwroty akcji, trzymające w napięciu momenty, to właśnie sprawia, że gra ma w sobie to "coś".

Dlatego wielu z Was będzie chciało przejść ją na najwyższym poziomie trudności, co gwarantuje obejrzenie alternatywnego zakończenia. Poradnik ten prowadzi przysłowiowo "za rączkę" od początku do końca całej historii. Dołożyłem starań, by zawierał wszelkie możliwe do odnalezienia sekrety oraz kompletny opis możliwego do zebrania uzbrojenia oraz przedmiotów, co bardzo przyda się również podczas zabawy na najwyższym poziomie trudności. Wtedy też będzie można zobaczyć alternatywne zakończenie.

Jeszcze słowem wyjaśnienia - zdecydowałem się przetłumaczyć historię opowiadaną przez Maxa w komiksach. Dzięki temu nawet gracze nieznający języka angielskiego mogą poczuć klimat wydarzeń ukazywanych w grze. Jako że nie jestem zawodowym tłumaczem, mogło przytrafić mi się kilka pomyłek czy niedokładnie przetłumaczonych fraz. Starałem się także niektórym wypowiedziom nadać sens, co czasem bywa trudne w przekładach na język polski (przynajmniej dla mnie), dlatego tłumaczenia czasem nie są dosłowne.

Zapraszam,

Zodiac

Autor Poradnika

Piotr Szczerbowski


Informacje o Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 257 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry