Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stellar Blade: Poziomy trudności Stellar Blade poradnik, porady

Gra Stellar Blade potrafi być wymagająca, więc możecie szukać informacji o obniżeniu poziomu trudności. Ta strona poradnika opisuje 2 główne poziomy trudności, dostępne dodatkowe ułatwienia oraz 2 umiejętności, dzięki którym znacznie łatwiej możecie wygrywać walki.

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024

Czy w Stellar Blade można ustawić niższy poziom trudności? Na tej stronie poradnika wyjaśniamy czy jest dostępny tryb fabularny, jak zmiana poziomu trudności wpływa na grę, a także jak ułatwić sobie rozgrywkę dzięki przydatnym ulepszeniom parowania i uników oraz ustawieniom z opcji gry.

Wybór poziomu trudności

Stellar Blade oferuje 2 podstawowe poziomy trudności - Stellar Blade: Poziomy trudności - Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade oferuje 2 podstawowe poziomy trudności. Są to:

  1. Tryb normalny - Jest on domyślnie proponowany przez grę. Niektóre walki (zwłaszcza z bossami) okazać się wymagające. Musicie też dobrze opanować system walki oraz korzystanie z bloków, parowań i uników na potrzeby unikania obrażeń.
  2. Tryb fabularny - Jest on przeznaczony dla osób, które chcą skupić się na śledzeniu fabuły. Gra nie staje się nagle bardzo prosta, ale przeciwnicy są wyraźnie mniej wymagający - zadają mniejsze obrażenia oraz szybciej tracą punkty zdrowia po atakach Eve.

Zmiana poziomu trudności w trakcie gry

1 - Stellar Blade: Poziomy trudności - Stellar Blade - poradnik do gry
  1. Wybór poziomu trudności na początku gry nie jest ostateczny i możecie go zmieniać także w trakcie przechodzenia kampanii. W ustawieniach systemowych przejdźcie do zakładki Rozgrywka i znajdziecie go na samej górze listy.
  2. Zmiana poziomu trudności cofnie Was do ostatniego obozu, tak więc nie możecie dynamicznie zmieniać poziomu wyzwania w trakcie trwania jakiejś walki.

Dodatkowe ułatwienia w opcjach

W ustawieniach gry możecie też znaleźć kilka innych opcji, które mogą obniżyć poziom wyzwania, a część z nich powiązana jest z ułatwieniami dostępu - Stellar Blade: Poziomy trudności - Stellar Blade - poradnik do gry

W ustawieniach gry możecie też znaleźć kilka innych opcji, które mogą obniżyć poziom wyzwania, a część z nich powiązana jest z ułatwieniami dostępu. Są to m.in.:

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie