Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears Tactics - poradnik do gry

Gears Tactics - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gears Tactics: Żołnierze - jak rekrutować? Gears Tactics poradnik, solucja

W tym rozdziale do poradnika Gears Tactics dowiesz się jak zdobyć nowych rekrutów oraz zwiększyć ilość żołnierzy w twojej ekipie. Na początku gry dysponujesz tylko dwoma bohaterami, ale wkrótce będziesz potrzebował wsparcia i dodatkowych żołnierzy w walce z coraz liczniejszymi przeciwnikami.

Nowych rekrutów nie możesz zakupić, przywołać ani wyszkolić w bazie. Żołnierze to bardzo ograniczony i cenny "zasób" w twojej małej armii. Sposoby zdobycia żołnierzy są bardzo ograniczone i trudno odnowić straconych żołnierzy. Jednak, jeśli będziesz dbał o swoich żołnierzy i nie pozwolisz im szybko zginąć, to będziesz miał nowych rekrutów pod dostatkiem i często nie wykorzystasz wszystkich możliwości werbunkowych.

Już po kilku pierwszych misjach będziesz mógł zrekrutować nowych żołnierzy. W rozdziale X, celem zadania jest odnalezienie i utrzymanie przy życiu potkanych żołnierzy. Od teraz będą na stałe w twojej ekipie.

Innym sposobem jest wykonanie głównych lub pobocznych misji, które mają na celu uratowanie żołnierzy i oswobodzenie ich z rąk wroga. W trakcie misji będziesz mógł znaleźć kapsuły, w których są przetrzymywani żołnierze. Po uwolnieniu dołączą do twoich szeregów, a po ukończeniu zadania będą dostępni do rekrutacji.

Po rozegraniu kilku rozdziałów, nowi rekruci będą zgłaszać się sami do twojej bazy. Będą jednak na określony czas, aż zdecydujesz się ich zatrudnić. Po kilku misjach zdecydują się bezpowrotnie opuścić twoją bazę. Możesz zdecydować, kogo chcesz dołączyć na stałe, a komu podziękować. Możesz zwolnic dotychczasowych rekrutów, jeśli potrzebujesz kogoś wymienić (np. chcesz więcej żołnierzy z innej klasy). Taki sposób to jedyna metoda na uzupełnianie szeregów w wypadku śmierci twoich rekrutów.

Warto zabierać na misję różnych żołnierzy, ponieważ bohaterowie nie będą mogli uczestniczyć w każdym zadaniu. Na niektóre zadania jest nałożony limit bohaterów. Dlatego warto wyszkolić dodatkowych żołnierzy, aby móc zasilić swoje szeregi różnymi klasami o wysokim poziomie doświadczenia. Staraj się rekrutować żołnierzy różnych klas, aby stworzyć elastyczną drużynę.