Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears Tactics - poradnik do gry

Gears Tactics - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gears Tactics: Vanguard, klasa Gears Tactics poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Gears Tactics dowiesz się więcej na temat podziału klasy Vanguard.

Teoretycznie, jest to żołnierz wysyłany na pierwszą linię frontu. Na początku jest to bardzo mocna postać, ale później, pozostałe klasy na wyższych poziomach doświadczenia lepiej radzą sobie w późniejszych etapach gry. Vanguard posiada liczne zdolności, które czynią go groźnym przeciwnikiem. Opiera się głównie na walce za pomocą bagnetu. Atak wręcz zawsze powala przeciwników (ale jest bezużyteczny w walce z bossami). Podstawowa umiejętność Vanguard pozwala na regenerację zdrowia, więc śmiało można wysyłać go na szpicy. Posiada cztery gałęzie rozwoju:

  1. Warden - zdolności w tej gałęzi stawiają głównie na redukcję obrażeń i automatyczne przywrócenie do życia, jeśli postać zostanie powalona w trackie walki.
  2. Shock Trooper - umiejętności, które skupiają się na walce wręcz.
  3. Assault - zdobywanie dodatkowych stanów wzmacniających obrażenia, ale bazujących na stanie zdrowia
  4. Paladin - wspieranie drużyny, grupowa regeneracja zdrowia i umiejętność automatycznego podnoszenia pokonanych sojuszników.

Bardzo szybo warto wybrać umiejętność "Intimidate", która pozwala przerwać wrogie akcje np. tryb strażniczy "Overwatch" i wykurzyć wrogów z ukrycia oraz zza osłon. W ten sposób możesz łatwo wystawić wiele jednostek wroga i z łatwością wyeliminować każdego z nich.