Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Star Wars Jedi: Upadły Zakon opisuje drugie starcie z łowcą nagród Crusherem Hagopem. Mowa tu o walkach na arenie, do których dochodzi po schwytaniu bohatera w rozdziale 4. Nasz opis przejścia omawia wszystkie walki, do wygrania których Cal zostanie zmuszony. Pojedynek z bossem załącza się dopiero w ich końcowej części.

Drugie starcie z Crusherem Hagopem będzie częścią walk na arenie w rozdziale 4 - Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Drugie starcie z Crusherem Hagopem będzie częścią walk na arenie w rozdziale 4. Cal zmuszony zostanie do wzięcia udziału w nich po tym jak zostanie pojmany na zlecenie Sorca Tormo. Bitwa na arenie rozpocznie się niedługo po uwolnieniu się z więzienia i odnalezieniu również więzionego BD-1.

Tuż przed wkroczeniem na arenę znajdziesz punkt medytacji, z którego koniecznie skorzystaj. Cal musi zabić wszystkich przeciwników na arenie bez możliwości powracania do punktu medytacji.

W pierwszej części bitwy na arenie będą pojawiały się mniejsze i większe potwory - Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W pierwszej części bitwy na arenie będą pojawiały się mniejsze i większe potwory. Za każdym razem staraj się rozpoczynać od eliminowania słabszych kreatur i dopiero po zabiciu ich koncentruj się na większych stworzeniach. Jeśli do pokonania jest więcej niż jeden duży potwór, to w danym momencie skupiaj się (i blokuj kamerę) na tylko jednym z nich. Zmniejszy to ryzyko odniesienia obrażeń od potwora, który zaatakował bohatera z boku lub od tyłu.

Staraj się nie tracić zbyt dużo zdrowia i nie zużywać już teraz leczeń BD-1. Stymy najbardziej przydadzą ci się w dalszej fazie walk.

Do drugiej części bitwy awansujesz po tym jak rozprawisz się ze wszystkimi potworami - Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Do drugiej części bitwy awansujesz po tym jak rozprawisz się ze wszystkimi potworami. Na arenie ponownie pojawi się Crusher Hagop i tym razem walka z nim będzie już trwała aż do momentu gdy straci wszystkie punkty zdrowia.

Hagop dysponuje w tej walce nowym czerwonych atakiem - szarżą z użyciem tarczy. To niebezpieczny atak, gdyż przeciwnik nie biegnie "na ślepo" w linii prostej, tylko jest w stanie skręcić jeśli Cal odskoczy w bok. Na szarżę możesz reagować na dwa sposoby - wytrącając przeciwnika z równowagi atakiem Mocy lub po prostu odbiegając od bossa.

Boss w dalszym ciągu będzie korzystał także ze starych ataków, tzn - Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Boss w dalszym ciągu będzie korzystał także ze "starych ataków", tzn. tych, które mogłeś już poznać w trakcie poprzedniej konfrontacji w rozdziale 3:

  1. Ostrzał z użyciem blastera - Możesz robić standardowe uniki lub odbijać pociski mieczem świetlnym.
  2. Silny strzał - Jako że jest to czerwony atak jedynym skutecznym rozwiązaniem jest odskoczenie w bok w perfekcyjnym momencie.
  3. Rzucanie granatami - Mogą one chwilowo oślepić bohatera. Staraj się cały czas biegać żeby nie stać się nagle łatwym celem.
Nie zapomnij o możliwości pomagania sobie Mocą po to żeby powstrzymywać ataki łowcy nagród (szczególnie te silniejsze) lub po prosto żeby go przyciągnąć / odrzucić - Crusher Hagop - walki na arenie | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Nie zapomnij o możliwości pomagania sobie Mocą po to żeby powstrzymywać ataki łowcy nagród (szczególnie te silniejsze) lub po prosto żeby go przyciągnąć / odrzucić.

Pokonanie Crushera Hagopa zakończy walki na arenie. Na ratunek przybędzie Modliszka i Cal wydostanie się z więzienia.