Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Jedi Upadły Zakon ma wybory i różne zakończenia? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły zakon odpowiadamy na dwa dość istotne pytania - czy w trakcie przechodzenia gry bohatera czekają jakieś wybory oraz czy kampania posiada więcej niż jedno zakończenie.

W grze Star Wars Jedi: Fallen Order nie podejmuje się żadnych decyzji wpływających na przebieg fabuły - Czy Jedi Upadły Zakon ma wybory i różne zakończenia? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W grze Star Wars Jedi: Fallen Order nie podejmuje się żadnych decyzji wpływających na przebieg fabuły. W trakcie niektórych rozmów mogą pojawiać się okna wyboru kwestii dialogowej, ale nie mają one żadnego znaczenia i nie wpłyną na wynik spotkania czy na nastawienie danej postaci do głównego bohatera. Opcje dialogowe możesz zresztą ignorować - jeśli nie wciśniesz żadnego przycisku, to gra dokona wyboru odpowiedzi za ciebie.

Star Wars Jedi: Fallen Order posiada tylko jedno zakończenie - Czy Jedi Upadły Zakon ma wybory i różne zakończenia? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi: Fallen Order posiada tylko jedno zakończenie. Nie możesz wpłynąć na przebieg głównej fabuły. Gra oferuje oczywiście dużo opcjonalnej eksploracji czy nawet możliwość staczania walk z dodatkowymi bossami, ale żaden z tych dodatkowych elementów nie jest związany z głównym wątkiem fabularnym.