Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nydak Alpha (planeta Dathomir) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon znajdziesz opis walki z opcjonalnym bossem Nydak Alpha. Jest to duży potwór zamieszkujący planetę Dathomir i okazja do wyeliminowania go pojawia się najwcześniej w piątym rozdziale kampanii. Nasz opis przejścia wyjaśnia gdzie jest boss, jakimi atakami dysponuje i jak go zabić.

1 - Nydak Alpha (planeta Dathomir) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Legowisko bossa Nydak Alpha znajduje się na planecie Dathomir, a konkretnie na prawo od wejścia do grobowca Kujeta - Nydak Alpha (planeta Dathomir) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Legowisko bossa Nydak Alpha znajduje się na planecie Dathomir, a konkretnie na prawo od wejścia do grobowca Kujeta. Cal może dotrzeć w pobliże wejścia do grobowca dopiero po zdobyciu pazurów do wspinaczki w rozdziale 5, czyli po rozprawieniu się z jednym z głównych bossów gry - Gorgarą.

Udaj się na prawo od grobowca Kujeta, dzięki czemu dotrzesz do pokazanych na obrazku ścian, po których można przebiegnąć. Wylądujesz od razu na arenie gdzie załączy się walka z Nydakiem Alphą.

Nydak Alpha jest silniejszą odmianą zwykłych Nydaków, które mogłeś już wcześniej napotykać w trakcie eksploracji planety Dathomir - Nydak Alpha (planeta Dathomir) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Nydak Alpha jest silniejszą odmianą "zwykłych" Nydaków, które mogłeś już wcześniej napotykać w trakcie eksploracji planety Dathomir. Bardzo ważne jest bezbłędne unikanie nawet zwykłych ataków potwora, gdyż będą one zadawały znacznie większe obrażenia.

Ogólne taktyka walki jest bardzo zbliżona do starć ze standardowymi Nydakami - szukaj okazji do użycia spowolnienia Mocy i atakowania bossa po każdej nieudanej / zablokowanej / sparowanej sekwencji jego ataków.

Nydak Alpha dysponuje także czerwonymi atakami - mogą to być skoki w stronę głównego bohatera lub silne uderzenia w ziemię - Nydak Alpha (planeta Dathomir) | Boss w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Nydak Alpha dysponuje także czerwonymi atakami - mogą to być skoki w stronę głównego bohatera lub silne uderzenia w ziemię. Odskocz w odpowiednim momencie żeby nie zostać trafionym przez potwora. Każdy spudłowany czerwony atak Nydaka Alpha to idealna okazja do przejścia do kontrofensywy.

W razie odniesienia obrażeń oddalaj się od bossa zanim poprosisz BD-1 o leczenie, bo Nydak Alpha może szybko zbliżyć się do Cala.