Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak odblokować wyrzutnię rakiet w Ghost Recon Breakpoint? Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint poradnik, tipy

Podczas rozgrywki w Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint niejednokrotnie natrafisz na wrogi śmigłowiec, który uprzykrzał będzie Ci życie. Zestrzeleni pilota, a co za tym idzie całej maszyny, jest możliwe, jednak wymaga trochę wprawy. Zamiast tego wykorzystać można wyrzutnię rakiet - w niniejszym rozdziale podpowiadamy jak ją odblokować i z niej korzystać.

W Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint gracz od początku rozgrywki ma do dyspozycji wiele przedmiotów użytkowych, takich jak granaty, apteczki, miny czy ładunki C4. Kolejne przedmioty odblokowuje się poprzez wybieranie odpowiednich zdolności dla kierowanej postaci. Nie inaczej jest w przypadku wyrzutni rakiet (Rocket Launcher) - by zyskać do niej dostęp, trzeba odblokować zdolność Wyrzutnia rakiet (Rocket Launcher) z sekcji Broń (Weapons) drzewka umiejętności.

Na czerwono zaznaczone miejsce, w którym wybiera się wyrzutnię rakiet. - Jak odblokować wyrzutnię rakiet w Ghost Recon Breakpoint? - Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry
Na czerwono zaznaczone miejsce, w którym wybiera się wyrzutnię rakiet.

Teraz należy wejść do ekwipunku i w lewym dolnym rogu ekranu (widocznym na powyższym zdjęciu) wybrać jako jeden z elementów wyposażenia wyrzutnię rakiet. Teraz wystarczy już tylko wrócić do gry, wybrać wyrzutnię z kółka szybkiego wyboru, a następnie aktywować go przy pomocy klawisza "G" (LB/L1 w przypadku wersji na XOne/PS4). Po wszystkim wystarczy wymierzyć w cel i odpalić rakietę przy pomocy strzału.

Rakiet domyślnie przenosić można jedynie 4, lecz dzięki dodatkowym zdolnościom postaci wartość tą można bez problemu zwiększać. Stan rakiet uzupełniać można zarówno poprzez kupowanie ich w sklepie w Erewhon, tworzenie rakiet samodzielnie podczas biwakowania, bądź znajdując je w świecie, podczas eksploracji. Ich głównym zadaniem jest likwidacja opancerzonych celów - jak helikoptery - świetnie jednak sprawdza się w walce z grupami żołnierzy. Pamiętać należy jednak o tym, że eksplozja narobi sporego huku - ściągnie to uwagę pobliskich wrogów.