Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozwój postaci w Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint poradnik, tipy

W grze Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint zaimplementowano prosty system rozwoju postaci, który pozwala odblokowywać nowe zdolności, by poprawić parametry sterowanej postaci, bądź odblokować nowe, użyteczne zdolności pasywne i aktywne. W tym rozdziale dowiesz się, jak działa system rozwoju i w jaki sposób go przyspieszyć.

Zdobywanie punktów doświadczenia

Eliminacja wrogów to najszybszy sposób pozyskiwania punktów doświadczenia. - Rozwój postaci w Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint - Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry
Eliminacja wrogów to najszybszy sposób pozyskiwania punktów doświadczenia.

Wszystko rozbija się o zdobywanie punktów doświadczenia. Te otrzymywać będziesz za eliminację celów, oznaczanie ich przy pomocy drona (po odblokowaniu stosownej zdolności), zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich czy wykonywanie zadań. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości "ikspeków", gdy pasek rozwoju postaci się zapełni, wskoczy ona na wyższy poziom doświadczenia, dając w zamian 1 punkt rozwoju do rozdysponowania.

Ilość punktów doświadczenia zdobywanych za eliminację wrogów zwiększyć można dodatkowo przez rozmaite premie. Te otrzymać możesz zarówno z elementów pancerza (od "zielonych" przedmiotów w górę), jak i jako jedno ze wzmocnień oferowanych podczas biwakowania (więcej na ten temat znajdziesz w rozdziale "Biwak - wypoczynek i szybka podróż").

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie