Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Wojna na Pacyfiku Poradnik do gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint stanowi kompendium wiedzy o tej sandboksowej produkcji. Znajdziesz tu m.in. porady pozwalające poradzić sobie z napotkanymi przeciwnikami, mapy lokacji, a także opis osiągnięć i sekretów.

Poradnik do gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to kompletne i rozbudowane kompendium wiedzy dotyczące produkcji, zawierające szczegółowe wyjaśnienie wszystkich mechanizmów rządzących rozgrywką. Poradnik otwierają porady na start i opis podstawowych mechanizmów rozgrywki, gdzie znaleźć można informacje przydatne podczas rozpoczynania przygody z produkcją. Znajdziesz tutaj, między innymi, opis interfejsu rozgrywki, działania systemu zadań, wyjaśnienie systemu ran i zmęczenia postaci, a także informacje dotyczące korzystania z drona, systemu biwakowania, prowiantu czy systemu kamuflażu. Nie zabrakło tutaj także rozdziałów traktujących o wyposażeniu postaci - w tym o rzemiośle, modyfikowaniu sprzętu i tworzeniu prowiantu - czy mechanikach związanych z postacią gracza - rozwojem, wyborem klasy, odblokowywaniem umiejętności. W poradniku zawarto także informacje dotyczące mapy świata i jej eksploracji, przeciwników, z którymi gracz musi się zmierzyć czy dostępnych trybów PvP (gracz kontra gracz).

W poradniku do gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint znalazł się także obszerny dział FAQ, zawierający odpowiedzi na najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania, które pojawić mogą się podczas obcowania z tą produkcją. Znajdziesz tutaj, między innymi, listę zdolności, które warto odblokować w pierwszej kolejności, sposoby na unikanie wrogich dronów i śmigłowców, sposoby na pozyskiwanie lepszych przedmiotów czy leczenie postaci. Nie zabrakło tutaj także porad dotyczących samej rozgrywki - sposobów na szybkie pozyskiwanie gotówki, materiałów rzemieślniczych i punktów doświadczenia, wyjaśnienia systemu szybkiej podróży czy porad dotyczące gubienia wrogiego pościgu. Poradnik zakończony jest sekcją Aneks, w której znalazły się rozdziały opisujące wymagania sprzętowe, sterowanie na wszystkich dostępnych platformach, jak i osiągnięcia, wraz ze sposobem ich odblokowania.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to gra akcji rozgrywająca się w uniwersum, które gracze odwiedzili w poprzedniej odsłonie cyklu - Wildlands. Gracze trafiają na fikcyjną wyspę Auroa, by zbadać zagadkową kwestię nagłej utraty kontaktu z nią. Akcja przedstawiona jest naprzemiennie zza pleców bohatera (TPP) i z perspektywy pierwszoosobowej (FPP), podczas strzelania z celowaniem. Do dyspozycji graczy oddany został otwarty świat, po którym przemieszczać można się zarówno na piechotę, jak i przy wykorzystaniu jednego z dziesiątek rozmaitych pojazdów. Pod względem mechanik rozgrywki Breakpoint jest niemalże identyczny do wspomnianego Wildlands. Największą nowinką jest fakt, iż głównemu bohaterowi nie towarzyszy już trójka komandosów sterowanych przez AI, a jedynie znany z poprzedniej odsłony dron, którego wezwać można w każdej chwili. Rozgrywkę toczyć można tak w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji, wraz z trzema innymi graczami, a także w jednym z kilku trybów PvP w ramach modułu Ghost War.

Informacje o Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Autor : Jakub Bugielski

Ostatnia aktualizacja : 2 października 2019

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 148 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 4.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405075Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405074Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405073Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405072Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405071Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405070Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405069Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405068Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - screen - 2019-10-08 - 405067

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz