Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Brawl Stars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Brawl Stars - poradnik do gry

Brawl Stars - poradnik do gry

Cukierkową zadymę czas zacząć Poradnik do gry Brawl Stars to prawdziwe kompendium wiedzy. Dowiesz się na czym polega ta gra, jak działają mikropłatności lub jak regenerować swoje życie. W naszym poradniku znajdziesz też obszerną listę porad na start.

Brawl Stars to mobilna gra wydana na urządzenia z systemem Android i iOS. Stworzona i wydana przez Supercell produkcja cieszy się ogromną popularnością dzięki swojemu systemowi nagród. Gra Braw Stars opiera się bowiem na wykonywaniu poszczególnych zadań i zdobywaniu nowych osiągnięć oraz przedmiotów. Każdy z graczy może zdobywać osiągnięcia oraz poziomy, wpływają one na rozwój bohatera. Rozgrywka jest bardzo różnorodna, ponieważ w grze jest wiele trybów, które możesz przetestować. Jednak podstawową zasadą gry Brawl Stars jest wybranie "zadymiarza" i wykonanie celu misji, np. zdobycie odpowiedniej liczby klejnotów. Jeśli wykonasz zadanie, zwyciężysz konkurencję. Jeżeli będziesz najlepszym zawodnikiem, dostaniesz dodatkową nagrodę za wykonanie misji.

Nasz poradnik do gry Brawl Stars to prawdziwe kompendium wiedzy. Dzięki nam dowiesz się takich podstawowych rzeczy, jak: na czym polega gra w Brawl Stars, jak działają mikropłatności bądź jak regenerować swoje życie. W naszym poradniku znajdziesz też obszerną listę porad na start, które ułatwią Ci pierwsze stoczone mecze w grze.

Przed pobraniem Brawl Stars sprawdź naszą stronę poświęconą wymaganiom sprzętowym tej produkcji. Przygotowaliśmy ją bowiem, ponieważ gra nie jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku. Na naszej stronie znajdziesz dokładną listę najczęściej kupowanych w Polsce telefonów i dowiesz się, który z nich spełnia wymagania tej produkcji. Jeśli jednak twój telefon/tablet nie spełnia określonych wymagań, zerknij na stronę jak uruchomić Brawl Stars na komputerze i ciesz się grą wraz z innymi użytkownikami.

Kolejna ważna sprawa, Brawl Stars to gra sieciowa. Przygotowaliśmy więc osobny dział poświęcony sekcji multiplayer. Znajdziesz tam informacje o tym, jak dodać kogoś do znajomych, jak stworzyć własną drużynę oraz jak dołączyć do istniejącej już frakcji. Dzięki tym stronom będziesz mógł toczyć boje wraz ze swoimi przyjaciółmi bądź poznawać nowych, ciekawych ludzi.

Postacie to najważniejszy element Brawl Stars. Opiszemy je wsyzstkie bardzo dokładnie. W naszym poradniku znajdziesz opis każdej postaci dostępnej w grze - dowiesz się, jakie ma umiejętności oraz jak ją zdobyć. Dodatkowo przygotowaliśmy porady dotyczące każdej postaci. Dzięki temu będziesz wiedział, jak używać danej postaci oraz jak sprawdzi się ona na polu bitwy.

W naszym poradniku znajdziesz również dział FAQ. Tam znajdują się głównie odpowiedzi na podstawowe pytania, np. jak grać ze znajomymi w trybie Friendly Game Mode oraz jak pobrać grę na komputer. Strony w tym dziale pomogą Ci odnaleźć się w tej produkcji w ciągu pierwszych kilku godzin.

Na jakim urządzeniu mogę grać?

Brawl Stars została wydana zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Gra ta nie będzie jednak dostępna na urządzeniach z systemem Windows Phone.

Dokładne wymagania sprzętowe oraz listę urządzeń, z którymi kompatybilna jest gra, znajdziesz na naszej stronie poświęconej wymaganiom sprzętowym.

Czy potrzebuję stałego połączenia z siecią?

Tak, aby grać w Brawl Stars musisz być stale połączony z siecią. Rozgrywki są prowadzone na żywo, z innymi graczami. W grze Brawl Stars nie ma trybu single player.

Czy w grze jest tryb single player?

Nie, gra Brawl Stars jest grą multiplayerową - Brawl Stars - poradnik do gry

Nie, gra Brawl Stars jest grą multiplayerową. W grze nie ma trybu single player.

Czy gra jest płatna?

Gra Brawl Stars jest bezpłatna, możesz pobrać ją i przetestować całkowicie za darmo. Jeśli jednak planujesz szybki rozwój swoich bohaterów, możesz skorzystać z opcji mikropłatności dostępnych w grze.

Czy w grze występują mikropłatności?

W grze Brawl Stars możesz wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na różnorodne mikropłatności - Brawl Stars - poradnik do gry

W grze Brawl Stars możesz wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na różnorodne mikropłatności. Te znacznie przyśpieszą rozwój twoich bohaterów.

W sklepie możesz zakupić klejnoty, mega skrzynki, skórki do swoich postaci oraz zwykłe skrzynie. Cena ich jest zależna od aktualnej oferty.

Czy gra ma fabułę?

Nie, Brawl Stars nie posiada trybu fabularnego. Jednak w grze, co jakiś czas, pojawiają się różnego rodzaju eventy bądź tryby wzbogacające rozgrywkę.

Informacje o Brawl Stars - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 5 lipca 2019

Poradnik zawiera : strony: 55, ilustracje: 163 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Brawl Stars - poradnik do gry