Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Beat Cop - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Beat Cop - poradnik do gry

Beat Cop - poradnik do gry

Służyć, chronić, jeść pączki. Beat Cop to walka z czasem, przestępczością i podłym, niesprawiedliwym życiem. Ten poradnik pomoże Ci odnaleźć się na brudnych ulicach Brooklynu, na których zmierzysz się z mafią i gangami. Pamiętaj: czas to pieniądz, a bez pracy nie ma pączków.

Poradnik do gry Beat Cop zawiera wiele cennych wskazówek i porad, które pomogą odnaleźć się w brutalnym świecie ulic Brooklynu. W poradniku znajdziesz informacje odnośnie frakcji oraz sposobów na pozyskanie ich szacunku i przyjaźni, ale wzbudzi w nich gniew. Poradnik zawiera wiele porad dotyczących codziennej pracy policjanta, takich jak wypisywanie mandatów, interwencje i patrole. W grze będziesz pomagać mieszkańcom, Policji, Mafii albo Gangowi. Znajdziesz tutaj opisy dłuższych zadań i związane z nimi następstwa. Nasz poradnik objaśnia również główny wątek fabularny dotyczących kradzieży diamentów z sejfu senatora.

Beat Cop to nietypowa gra, która opowiada o pracy typowego policjanta dzielnicowego w Nowy Jorku. Gra to swoiste połączenie mechaniki zarządzania czasem wraz przygodówką i wplecionymi elementami zręcznościowymi i logicznymi w postaci minigier. Jack Kelly zostaje zdegradowany ze stanowiska detektywa do roli policyjnego krawężnika. Twoja praca polega na wlepianiu niezliczonej ilości mandatów, uganianiu się za drobnymi przestępstwami oraz pomaganiu zwyczajnym mieszkańcom Twojego rewiru. Gdzieś pomiędzy tymi wszystkimi zadaniami będziesz musiał walczyć ze zorganizowaną przestępczością lub... przejść na zła stronę i pomagać Mafii, Gangowi lub obu frakcjom, co odbije się na Twoich zarobkach, ale i relacjach z przełożonymi oraz mieszkańcami dzielnicy. Masz na utrzymaniu swoją córkę - zrobisz wszystko, aby uzbierać pieniądze na alimenty, czy spróbujesz zachować honor, ale nie zdołasz pomóc swojemu dziecku? Wybór należy do Ciebie.

W poradniku do gry Beat Cop znajdziesz:

  1. Zwięzłe porady do wielu elementów rozgrywki;
  2. Mapę okolicy, opis niektórych miejsc;
  3. Opisy frakcji;
  4. Porady odnośnie codziennych obowiązków jako dzielnicowego;
  5. Opisy zadań pobocznych oraz sprawy głównej gry.

Mateusz Kozik (www.gry-online.pl)

Informacje o Beat Cop - poradnik do gry

Autor : Mateusz mkozik Kozik

Ostatnia aktualizacja : 11 kwietnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 14, ilustracje: 46 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Beat Cop - poradnik do gry