Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Banished - poradnik do gry

Banished - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desygnowanie pracowników w Banished | Podstawy rozgrywki poradnik Banished

Desygnowanie pracowników

Odpowiednie zarządzanie siłami roboczymi w postaci mieszkańców Twojej wioski to klucz do efektywnej pracy i szybkiego rozwoju osady. Tutaj tak naprawdę każda para rąk się liczy, a utrata nawet jednego z pracowników może zakończyć się destabilizacją produkcji surowców czy usług w danym segmencie. Moduł zarządzania pracownikami znajdziesz w zakładce "Tools and Reports", a następnie w podsekcji "Assign jobs to citizens".

Ilość wolnych robotników znajdziesz obok pozycji Laborer (robotnik) - ich możesz przydzielić do kilkunastu innych zawodów widocznych na liście - Desygnowanie pracowników w Banished | Podstawy rozgrywki - Banished - poradnik do gry

Ilość wolnych robotników znajdziesz obok pozycji "Laborer" (robotnik) - ich możesz przydzielić do kilkunastu innych zawodów widocznych na liście. Pierwsza z wartości liczbowych znajdujących się przy nazwie profesji określa aktualną ilość osób zajmujących się danym rzemiosłem: to właśnie w tym okienku dokonujesz zmiany liczby pracowników. Druga z liczb przedstawia ustalony przez Ciebie (bądź przydzielony odgórnie) limit osób mogących zajmować się daną pracą.