Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Banished - poradnik do gry

Banished - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Produkcja żywności w Banished | Budynki poradnik Banished

Produkcja żywności

UWAGA: Szczegółowe funkcjonowanie procesu tworzenia żywności zostało opisane w rozdziale "Produkcja żywności"!

Obiekty służące do produkcji żywności stanowią podstawę funkcjonowania osady - już po kilku tygodniach od momentu, w którym zabraknie pożywienia. Konieczne staje się zatem zadbanie o to, by w stodołach i na targowisku nie zabrakło artykułów spożywczych, które mogą zostać zabrane do domów przez osadników. Dobry byt zapewnimy im za pomocą szeregu budynków i upraw:

Pole uprawne (Crop Field) - pole służące uprawy różnego rodzaju roślin - zarówno zbóż, jak i warzyw. Maksymalny rozmiar poletka to 15x15 jednostek.

Koszt budowy: brak

Praca na roli rozpoczyna się wiosną, a kończy późną jesienią. - Produkcja żywności w Banished | Budynki - Banished - poradnik do gry
Praca na roli rozpoczyna się wiosną, a kończy późną jesienią.

Sad (Orchard) - sad pozwala na zebranie owoców, jest to jednak bardzo długi proces, który poprzedza zasadzenie oraz wzrost drzew owocowych. Pierwsze efekty pracy pojawiają się po kilku latach, zatem warto zainwestować w nie w późniejszym stadium rozgrywki. Maksymalny rozmiar sadu to 15x15 jednostek.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie