Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jazda testowa | Podstawy rozgrywki poradnik Car Mechanic Simulator 2014

Jazda testowa

W kilkunastu pierwszych zadaniach diagnostykę samochodu przeprowadzisz za pomocą jazdy testowej, która odbywa się na placu manewrowym położnym przy warsztacie. Składa się ona z czterech części.

Jazdę testową czas zacząć! - Jazda testowa - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
Jazdę testową czas zacząć!

W pierwszej z nich Twoim zadaniem jest przetestowanie przyspieszenia - w tym celu musisz przejechać jak najszybciej przez pole zaznaczone zieloną obwódką. Po ukończeniu odcinka skręcasz w prawo i nawracasz.

Oto odpowiedni moment na rozpoczęcie hamowania. - Jazda testowa - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
Oto odpowiedni moment na rozpoczęcie hamowania.

Kolejny fragment to test hamulców - by go zaliczyć, musisz zatrzymać się samochodem wewnątrz szachownicy oznaczonej czerwoną obwódką.

Podczas pokonywania slalomu warto zwolnić i dokładnie wykonać wszystkie manewry. - Jazda testowa - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
Podczas pokonywania slalomu warto zwolnić i dokładnie wykonać wszystkie manewry.

Trzecia część polega na pokonaniu slalomu i sprawdzeniu stanu układu kierowniczego - przed Tobą sekwencja kilku szybkich skrętów, zatem zwolnij i postaraj się wykonać te manewry dokładnie, przejeżdżając kolejno przez wszystkie wyznaczone zielone pola.

Progi zwalniające z pewnością dobrze przetestują zawieszenie. - Jazda testowa - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
Progi zwalniające z pewnością dobrze przetestują zawieszenie.

Ostatni fragment jazdy testowej poświęcono przetestowaniu zawieszenia - w tym celu pokonaj odcinek wypełniony progami zwalniającymi i zatrzymaj się na końcu trasy, by zakończyć jazdę.