Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne | Podstawy rozgrywki poradnik Car Mechanic Simulator 2014

  • Przed kupnem części warto dokładnie zdiagnozować problem i konkretnie określić, który element nadaje się do wymiany - zwłaszcza na początku rozgrywki błędy związane ze złym doborem komponentów mogą poważnie odbić się na Twoim stanie konta.
  • Jeśli wydaje Ci się, że samochód został przez Ciebie w całości złożony, a gra nadal nie pozwala Ci zakończyć misji wyświetlając komunikat o niekompletności pojazdu, to w zlokalizowaniu zagubionej części z pewnością pomoże szybki rzut oka na stan ekwipunku - elementy z wysokim współczynnikiem stanu utrzymania zazwyczaj wskazują na to, że mogłeś o nich zapomnieć.
  • Zawsze warto przeprowadzić jazdę testową lub test diagnostyczny nawet wtedy, gdy nie wymagają tego cele misji - dzięki temu możemy sprawdzić stan techniczny pozostałych części pojazdu.
  • Gra nie przewiduje żadnych limitów czasowych i nie pozwala na zakończenie misji w momencie, gdy popełniliśmy jakikolwiek błąd podczas naprawy samochodu - spokojnie planuj zatem swoje działania i nie spiesz się.
  • Staraj się nie wykonywać wszystkich zadań naraz, lecz zajmuj się każdą częścią osobno - unikniesz wtedy problemów związanych z ponownym składaniem poszczególnych elementów pojazdu.