Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chip tuning | Podstawy rozgrywki poradnik Car Mechanic Simulator 2014

Chip tuning

Chip tuning to możliwość odblokowywana dopiero po osiągnięciu trzeciego garażu (zlecenie nr 44) - wówczas otrzymujesz dostęp do specjalnego pomieszczenia, w którym za pomocą specjalnego programu możesz zwiększyć moc silnika naprawianego pojazdu.

By wejść do pomieszczenia do chip tuningu, wybierz opcję

By wejść do pomieszczenia do chip tuningu, wybierz opcję "Roller Dyno - tune car".

Zostaniesz przeniesiony od razu do wnętrza pojazdu - Twoim oczom ukaże się laptop, z którego skorzystaj (Notebook - chiptuning) - Chip tuning - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Zostaniesz przeniesiony od razu do wnętrza pojazdu - Twoim oczom ukaże się laptop, z którego skorzystaj (Notebook - chiptuning).

Oto menu główne notebooka - Chip tuning - Podstawy rozgrywki - Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry

Oto menu główne notebooka. Otrzymujesz dostęp do trzech różnorodnych opcji, z których tylko pierwsza i trzecia są przydatne w tuningowaniu pojazdu. Druga z nich to krótki podręcznik wyjaśniający działanie chip tuningu.

"Program Eeprom" to aplikacja, w której dokonujesz właściwego tuningu. Zadanie nie jest zbytnio skomplikowane - za pomocą plusów i minusów zlokalizowanych pod każdym słupkiem próbujesz ustawić wszystkie trzy kolumny tak, by miały one równą wysokość. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że ruch jednej z kolumn wpływa także na wysokość innej, co nieco komplikuje planowanie kolejnych ruchów. Wartości procentowe umieszczone z boku wyrażają, jaki pułap muszą osiągnąć kolumny, by poprawić wydajność pojazdu o wskazaną liczbę procentową. Po odnalezieniu odpowiedniego ustawienia wciśnij "Write Eeprom".

"OBD Link Pro" to program, który potwierdza osiągnięte przez Ciebie w trakcie tuningu wartości i przekłada je na ładunek dodatkowej mocy dostarczanej do pojazdu. Dzięki niemu możesz faktycznie upewnić się, o jaką wartość procentową udało się poprawić osiągi samochodu.