Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dzień treningu | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Dzień treningu

Porucznik Colin Munro, Marynarka Królewska

Miejsce akcji: Aberdeenshire, Szkocja

Kryptonim: Polaris 4

Samolot: Eurofighter Typhoon

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Flary

Przed Tobą kolejna część samouczka wdrażająca w walkę z innymi samolotami. W tej misji korzystać będziesz z samolotu Eurofighter Typhoon. Włącz silnik, wystartuj i dołącz do eskadry Polaris. Po kilkunastu sekundach kolejny komunikat będzie brzmiał leć za eskadrą Polaris. Oprócz trzech pozostałych Eurofighterów w powietrzu znajduje się także samolot wczesnego ostrzegania AWACS. Twoim pierwszym bojowym zadaniem tego dnia będzie nawiązanie walki z celem za pomocą działka. Miń cel i ustaw mu się na ogonie. W celu precyzyjnego manewrowania korzystaj ze sterów odchylenia, co pozwoli Ci bardzo delikatnie zmieniać trajektorię lotu i mieć więcej czasu na precyzyjne celowanie. Kiedy zbliżysz się do AWACS-a, zacznij strzelać aż wskaźnik procentowy na HUD-dzie pokaże 0%.

Kolejną częścią lotu jest szkolenie z obsługi rakiet na podczerwień - Dzień treningu | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Kolejną częścią lotu jest szkolenie z obsługi rakiet na podczerwień. Twoimi celami są teraz Polaris 1, Polaris 2 i Polaris 3. Namierz po kolei każdy z samolotów i kiedy kwadrat zmieni kolor na czerwony wystrzel po dwie rakiety. To powinno wystarczyć do zaliczenia trafienia.

Pomiędzy kolejnymi zadaniami będziesz musiał przelatywać do kolejnych punktów nawigacyjnych, co zainicjuje następny etap szkolenia.

Szkolenie z obsługi flar pozwoli Ci uniknąć trafienia rakietą bez konieczności manewrowania samolotem. Kiedy rakieta znajdować się będzie w odległości około 300-400 metrów wciśnij klawisz odpowiadający za wystrzelenie flar, co zmyli czujnik rakiety, która przestawi się na nowy cel. Pamiętaj tylko, że liczba flar jest ograniczona i lepiej trzymać je na czarną godzinę, zaś wrogie rakiety póki się da, wymanewrować.

Czemu poświęcona jest dalsza część szkolenia - Dzień treningu | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Czemu poświęcona jest dalsza część szkolenia. W Twoim kierunku zostaną wystrzelone rakiety. Wykonuj manewry wymijające, aby uniknąć trafienia. W praktyce sprowadza się to do zwykłego wykonywanie skrętów. Wystarczy zatoczyć pętlę, aby pozbyć się prześladowcy. Kiedy rakieta zbliy się na około 500 metrów wykonaj ostry manewr w którąkolwiek stronę i powinieneś być bezpieczny.

W pewnym momencie misja zostanie przerwana. W sektorze pojawi się niezidentyfikowany samolot pasażerski nie odpowiadający na wezwania. Twoim zadaniem jest rozpoznanie podejrzanego samolotu i dokonanie oceny sytuacji. Wystarczy jedynie, że zbliżysz się na bezpośrednią odległość, bez podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań, a wyświetli się krótki filmik.

Po eksplozji samolotu, Twoja maszyna uległa przeciągnięciu i zaczęła spadać - Dzień treningu | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po eksplozji samolotu, Twoja maszyna uległa przeciągnięciu i zaczęła spadać. Aby uzyskać z powrotem siłę nośną i wyjść z przeciągnięcia, skieruj dziób w dół i przyśpiesz. Po chwili powinno się udać. Musisz jeszcze bezpiecznie wylądować na pasie startowym. Rozejrzyj się, powinien być lekko na prawo od Ciebie. Skieruj się w jego stronę celując mniej więcej w próg (początek pasa) i ustawiając się na jego osi, zmniejszając jednocześnie ciąg, a kiedy znajdziesz się niżej wciśnij klawisz odpowiadający za rozpoczęcie manewru lądowania. Będąc tuż nad pasek wypuść podwozie i kiedy przyziemisz trzymaj klawisz hamulca do czasu, aż samolot stanie w miejscu.

1 - Dzień treningu | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry