Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Złodzieje wśród cieni, znajdź i zniszcz | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Złodzieje wśród cieni

Kolejna misja przerywnikowa. Zlokalizuj samochód agenta, a następnie wystrzel stroboskop we wskazany cel. Podązaj za samochodem agenta, który podjedzie pod dom handlarza bronią. Weź na cel samochód handlarza i staraj się tak manewrować, aby samochód ani razu nie znalazł się poza kwadratem wyznaczającym strefę skanowania. Oznacz kolejny cel i podsłuchaj kolejną rozmowę handlarza. Jeżeli samochód ucieka Ci z kwadratu celowania, oddal widok,a powinno być nieco łatwiej go utrzymać w środku. Ostrzel kolejne cele stroboskopem i jeszcze raz podsłuchaj rozmowę.

Major Alex Hunter, Eskadra H - Złodzieje wśród cieni, znajdź i zniszcz | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Znajdź i zniszcz

Major Alex Hunter, Eskadra H.A.W.X.

Miejsce akcji: Wybrzeże Afryki

Kryptonim: Żniwiarz 1-1

Samolot: F-35 Lighting II

Uzbrojenie: Bomby kierowane, Flary

Zanim wystartujesz musisz włączyć noktowizor. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie informacjami, a po chwili czerń nocy zamieni się w brudną zieleń, choć przy okazji przynajmniej będzie coś widać. Dopiero teraz uruchom silnik i wciśnij klawisz odpowiedzialny za maksymalne odchylenie przepustnicy. Kiedy samolot znajdzie się w powietrzu weż kurs na Punkt nawigacyjny Alfa, by odebrać zestaw celów. Wznieś się na wysokość nieco 5000 metrów, skąd będziesz prowadził bombardowanie za pomocą bomb kierowanych. Znajdując się na wspomnianej wysokości wyrównaj pułap znajdując się jeszcze dość daleko przed celem i przełącz się na kamerę obsługującą zrzut bomb. Najeżdżaj wskaźnikiem na wyświetlone cele i zwalniaj po jednej bombie by zniszczyć oznaczone frachtowce.

Kiedy dokończysz dzieła otrzymasz komunikat o patrolujących przestrzeń powietrzną poniżej śmigłowcach nieprzyjaciela - Złodzieje wśród cieni, znajdź i zniszcz | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Kiedy dokończysz dzieła otrzymasz komunikat o patrolujących przestrzeń powietrzną poniżej śmigłowcach nieprzyjaciela. Nie posiadasz żadnych rakiet, więc będziesz musiał dokonać tego korzystając z działka, schodząc jednocześnie poniżej utrzymywanego pułapu. Wiąże się to z narażeniem na zestrzelenie przez obronę przeciwlotniczą, więc staraj się być szybki i precyzyjny. Zlikwiduj śmigłowce wroga podlatując do nich na dopalaczu na odległość strzału, po czym ostro wyhamuj by mieć czas na precyzyjne celowanie. Kiedy zestrzelisz obie maszyny natychmiast wracaj na wyższy pułap.

Po wykonaniu tego zadania leć do drugiego punktu nawigacyjnego i podobnie jak wcześniej, pozbądź się wszystkich oznaczonych celów.

Przedostatnim zadaniem jest rozpoznanie i zniszczenie celów na lotnisku nieprzyjaciela. Wyrównaj lot dosyć daleko przed lotniskiem i przełącz się na kamerę obsługującą zrzut bomb. Ważny jest pośpiech, ponieważ w pewnym momencie na lotnisku zacznie się ruch i zaczną startować z niego samoloty. Jeżeli wykażesz się refleksem, powinno udać Ci się zniszczyć je kiedy jeszcze nie zdążą oderwać się od pasa. Te, którym się to uda musisz zniszczyć w walce kołowej na dużej wysokości, nie schodząc poniżej 5000 metrów ze względu na ostrzał przeciwlotniczy.

Po zniszczeniu wszystkich celów naziemnych i powietrznych musisz udać się w kierunku Punktu nawigacyjnego Charlie, gdzie otrzymasz rozkaz zaatakowania pojazdów rebeliantów. Auta rozjadą się w kilku kierunkach i na dodatek nie możesz zniszczyć ich kiedy znajdują się w terenie zamieszkanym przez cywilów, dlatego musisz cały czas bacznie obserować sytuację i sprawdzać co chwila inny pojazd. Jeżeli tylko broń zostanie odblokowana, wypuść bombę wskazując nie na jadący samochód, ale nieco przed nim. Po zniszczeniu wszystkich aut możesz wracać na lotniskowiec i wylądować by zakończyć misję. Lądowanie w grze na lotniskowcu jest dosyć podobne do normalnego lądowania, musisz jedynie wiedzieć o dwóch rzeczach: do lotniskowca podchodzi od strony, z której już z daleka widać przecinające krótki pas startowy liny. Druga sprawa, to konieczność przyziemiena właśnie w miejscu, gdzie owe liny się znajdują, by mógł o nie zaczepić hak samolotu.

1 - Złodzieje wśród cieni, znajdź i zniszcz | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry