Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolej transkaukaska | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Kolej transkaukaska

Kapitan Dmitri Sokov, Rosyjskie Siły Powietrzne

Miejsce akcji: Północny Kaukaz

Kryptonim: Niedźwiedź 612

Samolot: Su-34 Fullback

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Zasobniki rakietowe, Flary

Twoim zadaniem jest oczyszczenie drogi dla spadochroniarzy, którzy opanują nieprzyjacielską bazę lotniczą. Na tym etapie misji działaj standardowo, pozbywając się najpierw wrogich samolotów, a następnie atakując infrastrukturę lotniska.

Po desancie spadochroniarzy wydarzenia nagle przyśpieszą - Kolej transkaukaska | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po desancie spadochroniarzy wydarzenia nagle przyśpieszą. Przejeżdżający w pobliżu pociąg przewozi głowice nuklearne. Masz jedynie nieco ponad minutę by zdobyć pociąg i osłonić spadochroniarzy. Udaj się na dopalaczu w kierunku miejsca zasadzki i za pomocą niekierowanych pocisków rakietowych zniszcz tor kolejowy. Dzięki temu pociąg będzie musiał się zatrzymać i zostanie przeszukany.

Po przerywniku filmowych skład zostanie zaatakowany przez nieprzyjacielskie myśliwce - Kolej transkaukaska | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po przerywniku filmowych skład zostanie zaatakowany przez nieprzyjacielskie myśliwce. Twoim zadaniem jest osłona pociągu i zlikwidowanie wszystkich wrogów. Niestety, ich zestrzelenie nie będzie łatwe, ponieważ korzystają oni z urządzeń zakłócających, a ponadto często wystrzeliwują flary. Dlatego też korzystaj głównie z działka pokładowego, a kiedy na ułamek sekundy rakiety zalokują się na celu, wykorzystaj tę chwilę.