Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Maelstorm | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Maelstorm

Porucznik Colin Munro, Marynarka Królewska

Miejsce akcji: Morze Norweskie

Kryptonim: Szabla 3

Samolot: Harrier GR9

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Pociski powietrze-ziemia, Flary

Chroń swój lotniskowiec przed nacierającymi siłami nieprzyjaciela. Misja w całości rozgrywa się ponad dwoma walczącymi flotami. Twoim zadaniem jest umiejętne przełączanie się pomiędzy dostępnymi celami i poświęcenie uwago zarówno nieprzyjacielskim myśliwcom, jak i atakującym okrętom. Te drugie staraj się zniszczyć w pierwszej kolejności. Głównie będą to fregaty, ale dodatkowe punkty możesz nabić zatapiając lotniskowiec wroga, a także krążownik i krążownik liniowy. Aby uniknąć ostrzału artylerii pokładowej staraj się wznieść na wyższy pułap i z niego atakować.

Myśliwce przeciwnika to przede wszystkim różne odmiany Suchojów - Maelstorm | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Myśliwce przeciwnika to przede wszystkim różne odmiany Suchojów. Pojawią się także wyposażone w technologię stealth Su-47, z którymi najlepiej radzić sobie za pomocą działka pokładowego. Gdyby zabrakło Ci amunicji, możesz wylądować na HMS Queen Victoria i ją uzupełnić.

Ostatnia faza ataku to atak nieprzyjacielskiej formacji bombowców. Podleć do nich na dopalaczu i w kierunku każdej maszyny wystrzel po dwie rakiety. Wystarczy to do ich zestrzelnia. Po zakończeniu tego zadania wyląduj na lotniskowcu by zakończyć misję. Jako, że używasz nie najszybszego samolotu, postaraj się w ostatniej fazie lotu nie wytracić zanadto prędkości, ponieważ może Ci się przez to nie udać wycelować w początek pokładu. Jeżeli tak właśnie będzie, przerwij lądowanie, zrób krąg wokół okrętu i spróbuj podejść do lądowania jeszcze raz.