Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Platformy wiertnicze | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Platformy wiertnicze

Major Alex Hunter, Eskadra H.A.W.X.

Miejsce akcji: Ocean Indyjski

Kryptonim: Żmija 2-1

Samolot: FA-18E Superhornet

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Pociski powietrze-ziemia, Flary

Misję rozpoczynasz od startu z lotniskowca. Procedura ta jest jeszcze prostsza niż normalny start z lotniska. Uruchom jedynie silnik i wciśnij klawisz przyśpieszenia, a Twój samolot zostanie wyrzucony z katapulty. Kiedy znajdziesz się w powietrzu użyj dopalacza i dołącz do lotu Sztylet.

Na początku musisz zapewnić wsparcie podczas sojuszniczego natarcia na lotnisko znajdujące się na jednej z platform wiertniczych. Podstawowym zadaniem jest ochrona płynącej grupy uderzeniowej, a absolutnym priorytetm pozbycie się wszystkich śmigłowców Ka-50. Na razie nie zwracaj uwagi ani na ostrzał z platform, ani na samoloty wroga, skup się na helikopterach. Dopiero po ich wyeliminowaniu zajmij się resztą.

Zwróć uwagę, że Twój samolot przenosi także broń powietrze-ziemia (oznaczone jako PPZ) - Platformy wiertnicze | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Zwróć uwagę, że Twój samolot przenosi także broń powietrze-ziemia (oznaczone jako PPZ). Przełącz się na te rakiety, kiedy chcesz zaatakować znajdujące się na platformach baterie FLAK lub wyrzutnie SAM. Nie oddalaj się jednak od grupy uderzeniowej, możesz pokusić się o zatopienie kilku statków, w tym lotniskowca, z którego startują śmigłowce. Kiedy wyeliminujesz zagrożenie, a wosjka sojusznicze zajmą lotnisko, wyląduj na nim w celu reperacji samolotu i uzupełnienia uzbrojenia. Dopiero ptem skieruj się ku kolejnemu celowi głównemu, którym są dwie anteny radarowe. Znajdują się one na oddzielnych platformach, więc kiedy zniszczysz pierwszą z nich, w celu nabicia punktów doświadczenia ostrzelaj także znajdujące się wokół baterie przeciwlotnicze. Na drugiej platformie zrób to samo. Dodatkowe punkty możesz nabić zatapiając stojące przy platformach tankowce.

Ostatni etap misji to likwidacja sił nieprzyjaciela wokół głównej instalacji naftowej - Platformy wiertnicze | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Ostatni etap misji to likwidacja sił nieprzyjaciela wokół głównej instalacji naftowej. Staraj się ustrzelić tu jak najwięcej celów naziemnych i latających pomiędzy platformami samolotów wroga. Kiedy pozbędziesz się wszystkich, zadanie zakończy się sukcesem.