Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nie ma miejsca na błąd | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Nie ma miejsca na błąd

Major Alex Hunter, Eskadra H.A.W.X.

Miejsce akcji: Wybrzeże Afryki w pobliżu Kapsztadu

Kryptonim: Żmija 3-1

Samolot: Rafale M

Uzbrojenie: Działko pokładowe

Skieruj się ku wybrzeżu i przeleć nad ostatnią znaną pozycją ciężarówki z głowicą. Po chwili otrzymasz komunikat o konieczności wizualnego zidentyfikowania i zniszczenia anten. Anteny znajdują się na pobliskich wzgórzach, a Ty nie tylko ograniczony czas na prawidłowe ich rozpoznanie, ale także jedynie trzy razy możesz się pomylić. Jednakże prawidłowy wybór nie jest trudny. Zwróć uwagę, że niektóre z anten cały czas obracają się dookoła ze stałą prędkością. Te Cię nie interesują. Zniszczyć musisz te, które z większej odległości wydają się nieruchome, natomiast po podleceniu bliżej przekonasz się, że są zawsze wycelowane w stronę pilotowanego przez Ciebie samolotu. Posiadając tę wiedzę, bez problemu powinieneś sobie poradzić i nie popełnić żadnej pomyłki.

Po wykonaniu tego zadania w strefie patrolu pojawią się trzy śmigłowce zakłócające Twoje urządzenia namierzające - Nie ma miejsca na błąd | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po wykonaniu tego zadania w strefie patrolu pojawią się trzy śmigłowce zakłócające Twoje urządzenia namierzające. Musisz je zniszczyć. Nie jesteś jednak w stanie ich normalnie namierzyć i musisz przeszukać częstotliwości, na jakich nadają. Po lewej stronie samolotu pojawi się podziałka. Ustaw ją mniej więcej na wartość 3.0 i na HUD-dzie powinien pojawić się cel. Leć w jego kierunku na dopalaczu, co chwilę przesuwając podziałkę w prawo. Jeżeli tego nie zrobisz, cel zniknie. Kiedy będziesz już niedaleko od śmigłowca, przyhamuj i zestrzel go działkiem pokładowym. Po tym ponownie przestaw podziałkę w okolicę 3.0 i pozbądź się drugiego i trzeciego śmigłowca w analogiczny sposób.

Ponownie na dopalaczu wróć do formacji samolotów AWACS, by móc wykryć konwój - Nie ma miejsca na błąd | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Ponownie na dopalaczu wróć do formacji samolotów AWACS, by móc wykryć konwój. Kiedy to zrobisz na ekranie pojawi się pasek postępu pokazujący ile czasu zostało do wykrycia głowicy nuklearnej. Kiedy tylko na radarze pojawi się konwój, natychmiast leć do niego i działkiem pokładowym zniszcz pierwszą i ostatnią ciężarówkę.

1 - Nie ma miejsca na błąd | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry