Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Więzień, kurs przechwytywania | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Więzień

Pułkownik Crenshaw został wzięty do niewoli. Twoim zadaniem jest jego odnalezienie. W tym celu postępuj zgodnie z instrukcjami sprawdź oznaczone domy. To tylko jedna z kilku misji dających wytchnienie od pojedynków powietrznych, więc jej wykonanie, jak i kolejnych nie powinno sprawić Ci najmniejszych trudności. Wystarczy jedynie stosować się do poleceń dowództwa.

Kapitan Dmitri Sokov, Rosyjskie Siły Powietrzne - Więzień, kurs przechwytywania | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Kurs przechwytywania

Kapitan Dmitri Sokov, Rosyjskie Siły Powietrzne

Miejsce akcji:

Kryptonim: Myśliwiec 808

Samolot: Mig-29 Fulcrum

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Flary

Grupa separatystów porwała rosyjskie samoloty. Twoim zadaniem jest ich przechwycenie i zmuszenie do odwrotu. Leć za grupą Denisowa by ustawić się mniej więcej na ogonie uciekających bombowców. Niestety, rebelianci nie mają zamiaru się poddać i już po chwili zostaniecie zaatakowani przez pojawiające się znikąd Migi-31. Na razie nie zawracaj sobie myśliwcami głowy (uważaj jedynie na nadlatujące rakiety) i weź na cel bombowce. Na każdy z nich wystarczą dwie rakiety, wobec czego szybko się pomiędzy nimi przełączaj odpalając salwę.

Kiedy zniszczysz wszystkie bombowce zajmij się myśliwcami. Na każdy również potrzeba dwóch rakiet. Zlikwiduj wszystkie siły nieprzyjaciela.

Po walce konieczme będzie spotkanie się z latającą cysterną i zatankowanie samolotu - Więzień, kurs przechwytywania | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po walce konieczme będzie spotkanie się z latającą cysterną i zatankowanie samolotu. Na całą operację masz bardzo ograniczony czas, wobec czego konieczny jest pośpiech, tym bardziej, że tankowanie wymaga sporej precyzji. Jeżeli cysterna znajduje się w dużej odległości, podleć w jej kierunku na dopalaczu i ustaw się na ogonie, po czym naciśnij klawisz rozpoczynający tankowanie. W powietrzu za cysterną pojawi się zielony okrąg. Przelecenie przez niego zainicjuje procedurę. Wleć w niego na dopalaczu i zmierzaj za cysterną powoli się do niej zbliżając. Staraj się nie sterować całym samolotem, bo wtedy łatwo jest się pogubić, a tylko pomagać sobie odchyleniami sterów. Musisz sterować w ten sposób, aby znajdujący się z lewej strony kabiny wyciąg tankowania spotkał się z lejkiem umocowanym na końcu holowanej przez cysternę liny. Delikatnie operuj sterami pomagając sobie dopalaczem. Kiedy zbliżysz się na ok. 20 metrów od lejka i idealnie utrzymasz pozycję, powinno nastąpić połączenie.

Po zatankowaniu pojawią się kolejni nieprzyjaciele w samolotach Su-34 - Więzień, kurs przechwytywania | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po zatankowaniu pojawią się kolejni nieprzyjaciele w samolotach Su-34. Sprawa będzie o tyle utrudniona, że ich maszyny wyposażone są w flary, a ponadto bardzo trudno namierzyć je radarem, ponieważ manewrują pomiędzy górskimi szczytami. Nawiąż walkę i zniszcz samoloty szturmowe korzystając przede wszystkim z działka. Od czasu do czasu radar złapie na sekundę sygnał wroga i musisz wykazać się refleksem by odpalić w tym czasie rakietę. Ale nawet jeżeli pocisk nakieruje się na nieprzyjaciela, nie oznacza, że trafi. Dlatego używaj działka strzelając krótkimi seriami przed lecący samolot. Jeżeli ustawiony jest on do Ciebie bokiem strzelanie bezpośrednio w niego nie ma sensu, ponieważ zanim kule dolecą do tego miejsca, samolot zdąży już odlecieć kawałek dalej.