Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kontakt | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Kontakt

Miejsce akcji: -

Kryptonim: -

Samolot: F-16C Fighting Falcon

Uzbrojenie: -

Wywiad donosi o podejrzanym konwoju zmierzającym w stronę lotniska. Zanim jednak zaczniesz patrolować okolicę, najpierw istnieje konieczność wystartowania. H.A.W.X. 2 jest grą zręcznościową, wobec czego wszelkie tego typu manewry są bardzo uproszczone i wystarczy kierować się poleceniami wyświetlanymi na ekranie.

Uruchom silnik i śmiało wciśnij do oporu klawisz odpowiedzialny za przyśpieszenie. Samolot nie rozpędzi się ponad bezpieczną w czasie kołowania prędkość. Zwróć uwagę, że w czasie kołowania nie działa tradycyjny ster kierunku, więc wszelkie jego zmiany musisz korygować odpowiednimi klawiszami. Skręć w prawo i podążaj wzdłuż pomarańczowej linii namalowanej na asfalcie. Na końcu znowu skręć w prawo i znajdziesz się na pasie startowym.

Poczekaj chwilę na obliczenie koniecznej do wzniesienia się prędkości i ponownie naciśnij do oporu klawisz przyśpieszenia - Kontakt | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Poczekaj chwilę na obliczenie koniecznej do wzniesienia się prędkości i ponownie naciśnij do oporu klawisz przyśpieszenia. Po lewej stronie HUD-a wyświetlana jest prędkość, jaką samolot musi osiągnąć, aby oderwać się od pasa. Kiedy ją przekroczysz, poderwij nos do góry i znajdziesz się w powietrzu.

Musisz przeprowadzić zwiad nad czterema obszarami naziemnymi, aby sprawdzić czy nie dzieje się tam coś podejrzanego. Skieruj się w stronę Opuszczonej wioski i przeleć ponad wskaźnikiem wyświetlanym na HUD-dzie. Po wykonaniu zadania pojawi się kolejny znacznik, więc udaj się w kierunku Przyjaznego konwoju z zaopatrzeniem.

Trzeci punkt nawigacyjny to Posterunek obserwacyjny sojuszników - Kontakt | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Trzeci punkt nawigacyjny to Posterunek obserwacyjny sojuszników. Śmiało możesz przelecieć pomiędzy podporami wiaduktu. Po wykonaniu tego zadania otrzymasz meldunek o zmierzającym w stronę lotniska Podejrzanym konwoju. Konwój jest właśnie sprawdzany przez śmigłowce AH-64 Miedzianka 1-1 i Miedzianka 1-2, ale kiedy zbliżysz się na wystarczającą odległość jedna z maszyn zostanie zestrzelona. W tym momencie otrzymasz komunikat o odblokowaniu broni pokładowej i rozkaz Zlikwiduj wszystkich nieprzyjaciół. Twój samolot wyposażony jest w pociski kierowane, wobec czego zanim jeszcze nadlecisz nad jadący konwój naciśnij bez namierzania klawisz odpowiadający za strzał. Zamiast tradycyjnego odpalenia rakiety zostaniesz przeniesiony do widoku z kamery pokładowej samolotu. Na dole ekranu opisane są wszystkie klawisze, wobec czego wyceluj w grupę jadących pojazdów i wypuść pocisk. Nie musisz dokładnie celować siła wybuchu jest wystarczająca, aby zmieść wszystko z powierzchni ziemi w dość dużym promieniu. Zwróć uwagę, że kamera samolotu obraca się jedynie w pewnym zakresie i jeżeli maszyna przeleci ponad celem nie da się jej obrócić w jego kierunku. Dlatego jeżeli tak się stanie, musisz powrócić do kokpitu, wykonać zakręt całym samolotem i ostrzelać cel jeszcze raz, ponownie przełączając się na widok z kamery.

Po pozbyciu się wszystkich celów pojwi się rozkaz wzywający do powrotu do bazy Prince Faisal - Kontakt | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po pozbyciu się wszystkich celów pojwi się rozkaz wzywający do powrotu do bazy Prince Faisal. Kiedy zobaczysz pas startowy, włączy się filmowa sekwencja kończąca misję.