Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Za linią wroga, prawda | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Za linią wroga

Kapitan Dmitri Sokov, Rosyjskie Siły Powietrzne

Miejsce akcji: Północny Kaukaz, Lotnisko we Władykawkazie

Kryptonim: Niedźwiedź 612

Samolot: Su-27 Flanker

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Zasobniki rakietowe, ECM, Flary

Ta misja w pierwszym etapie polega na eskorcie samolotu transportowego, na którego pokładzie znajduje się ładunek nuklearny. Lot wykonywany jest początkowo na terenie wroga, ale na szczęście Twój samolot wyposażony jest w moduł ECM.

Zaatakuj pierwszą falę wrogich samolotów nie oddalając się od transportowców. Po jej zniszczeniu pojawią się Su-47 separatystów, będące samolotami trudno wykrywalnymi dla radarów. Postępuj zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie i użyj zasobnika ECM by chronić transportowiec Niedźwiedź 202 przed myśliwcami nieprzyjaciela. Od tej chwili przez cały czas pozostawaj w bezpośrednim sąsiedztwie eskortowanego samolotu, ponieważ dzięki temu utrudniasz jego namierzenie. W tym czasie skrzydłowi powinni zająć się wrogami. Oczywiście sam też włącz się do walki kołowej, ale jak się po chwili przekonasz, zestrzelenie Su-47 pociskiem jest bardzo trudne. Używaj więc działka pokładowego, zwracając uwagę na to, że jeżeli odpowiednio wytracisz nieco prędkość, to maszyny wroga są na tyle powolne, że zawsze masz kilka sekund by dokładnie wymierzyć w znajdujący się niemal na wyciągnięcie ręki samolot. Możesz też postarać się sprowadzić wrogów w strefę ostrzału sojuszniczej artylerii przeciwlotniczej, ale tak naprawdę szkoda na to czasu, a poza tym, musiałbyś się najprawdopodobniej zbytnio oddalić od Niedźwiedzia 202.

Jednak cokolwiek byś nie robił, transportowiec zostanie w końcu zestrzelony i rozbije się w pobliżu tamy wodnej - Za linią wroga, prawda | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Jednak cokolwiek byś nie robił, transportowiec zostanie w końcu zestrzelony i rozbije się w pobliżu tamy wodnej. Chroń miejsce katastrofy i uniemożliw separatystom przedostanie się za perymetr obrony, oznaczony podświetlonym okręgiem. Ten fragment wymaga sporej uwagi i pośpiechu, korzystaj więc z dopalacza by szybko przemieszczać się pomiędzy celami. W pewnym momencie zrobi się ich tak dużo, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie zniszczenie tamy. Od chwili otrzymania komunikatu masz minutę. Przełącz się na zasobniki rakietowe i po prostu wystrzel w kierunku tamy, z dość bliskiej odległości, kilka niekierowanych pocisków, które załatwią sprawę.

Prawda

To już ostatnia misja przerywnikowa, w której sterujesz uzbrojonym UAV. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ektanie instrukcjami. Wysłuchaj agenta, nagraj rozmowę Morgunowa, a następnie zaatakuj wszystkie wskazane cele. Celuj nieco przed jadących agentów, ponieważ pocisk potrzebuje kilku sekund, żeby dotrzeć do ziemi.

1 - Za linią wroga, prawda | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry