Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ucieczka | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Ucieczka

Kapitan Dmitri Sokov, Rosyjskie Siły Powietrzne

Miejsce akcji: Baza lotnicza Alagir

Samolot: Su-27 Flanker

Uzbrojenie: brak

W tej misji Twój samolot nie posiada żadnego uzbrojenia. Szybko wyjedź na pozycję, z której możesz wystartować i odlecieć. Przyśpiesz i wymiń nadjeżdżające samochody, po czym skręć w lewo, na pas startowy. Tutaj samolot zacznie nabierać prędkości. Początkowo jedź prawą stroną pasa i po wyminięciu kolejnych samochodów skręć nieco w lewo, ponieważ pas z prawej strony blokuje stojący samolot. Cały czas nabieraj prędkości. Kiedy tylko osiągniesz wymaganą do startu szybkość natychmiast poderwij nos samolotu, a powinni udać Ci się przelecieć ponad blokującą cały pas kolumną samolotów.

Przed Tobą najtrudniejsza część misji - Ucieczka | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Przed Tobą najtrudniejsza część misji. Leć wyznaczoną w kanionie trasą, nie wznosząc się ponad widoczną sześciokątną siatkę. Jeżeli choć na chwilę wzbijesz się zbyt wysoko, natychmiast schodź w dół, ponieważ zostaniesz zestrzelony.

Lecąc kanionem najlepiej nie manewrować całym samolotem, a jedynie sterami odchylenia - Ucieczka | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Lecąc kanionem najlepiej nie manewrować całym samolotem, a jedynie sterami odchylenia. Maszyna będzie w ten sposób bardziej stabilna. Uważaj na liczne mosty i rury, nie wolno Ci uderzyć w żadną przeszkodę. Jeżeli to konieczne, lepiej na kilka sekund wznieść się ponad zakazany pułap. Zupełnie nie zwracaj uwagi na obronę przeciwlotniczą, natomiast przez cały czas pilnuj, czy nie leci w Twoim kierunku rakieta. Na szczęście samolot ma sporo flar, więc zamiast wykonywać uniki, wystrzeliwuj je kiedy pocisk znajdzie się w odległości ok. 500-600 metrów.

Po wyleceniu z kanionu zostaniesz opadnięty przez wrogie samoloty. Nie masz broni, prawdopodobnie pozbyłeś się też już większości albo wszystkich flar, więc jedyną możliwością wyjścia cało z sytuacji jest robienie uników. Wystarczy, że będziesz cały czas wykonywał pętle, a nie powinieneś zostać ani razu trafiony.

Po kilkudziesięciu sekundach amerykańskie samoloty przepędzą intruzów. Zostaje Ci tylko zatankowanie samolotu, które przeprowadzasz w identyczny sposób, jak w misji czwartej.

1 - Ucieczka | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry