Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaciemnienie | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Zaciemnienie

Major Alex Hunter, Eskadra H.A.W.X.

Miejsce akcji: Burj Al Nasr

Kryptonim: Feniks 1-5

Samolot: A-10A Thunderbolt II

Uzbrojenie: Zestawy rakietowe, Pociski przechwytujące, FLary

W tej misji zasiadasz za sterami samolotu-czołgu. I to niemal dosłownie. A-10 jest bardzo powolny i słabo się wznosi, ale jest też bardzo wytrzymały i dysponuje potężnym działkiem pokładowym.

Wystartuj o dołącz do eskadry EW. Są to samoloty zakłócania elektronicznego. Kiedy spojrzysz na mapę taktyczną zobaczysz zielone okręgi. Oznaczają one obszar przez nie zagłuszany, w którym w miarę bezpiecznie można latać. W miarę, ponieważ przez cały czas aktywna jest wroga artyleria przeciwlotnicza. Aby się jej pozbyć, konieczne jest zniszczenie wszystkich elektrowni w mieście. Są to budynki oznaczone na HUD-dzie małą błyskawicą. Elektrownie rozsiane są na sporym obszarze, ale nie ma potrzeby do każdej z nich dolatywać. A-10 wyposażony jest w Pociski przechwytujące, które doskonale dadzą sobie radę na Twoją pomocą. Wznieś się powyżej 1000 metrów, znajdź elektrownię i wystrzel w jej kierunku pocisk. Natychmiast zobaczysz widok z kamery zamontowanej na tym właśnie pocisku, ale co najważniejsze, będziesz mógł nim ręcznie sterować. Pozostając na wysokim pułapie i wewnątrz zielonych okręgów bez problemu sukcesywnie pozbędziesz się elektrowni wyłączając w ten sposób prąd niezbędny do działania obrony przeciwlotniczej. Jeżeli zabraknie Ci pocisków, zawsze możesz wylądować na pobliskim lotnisku sojuszniczym i uzupełnić uzbrojenie.

W pewnym momencie zostaną jednak zaatakowane sojuszniczy samolot EW - Zaciemnienie | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

W pewnym momencie zostaną jednak zaatakowane sojuszniczy samolot EW. Musisz go ochronić, ale siedząc w powolnym A-10 niewiele będziesz mógł zrobić samodzielnie. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i wskaż skrzydłowym cele. To jednak nie wystarczy i musisz postarać się im pomóc ostrzeliwując nieprzyjacielskie myśliwce z działka.

Ostatni etap misji to konieczność powstrzymania natarcia nieprzyjaciela, nim pokona obronę lotniska. Konieczna jest szybkość, ponieważ wróg będzie pojawiał się dużymi grupami ze wszystkich stron. Dlatego też znajdujące się bliżej kolumny wozów pancernych salwami kilku pocisków niekierowanych wystrzeliwanymi na całej jej długości. Odleglejsze skupiska raź kierowanymi pociskami, starając się trafić w sam środek jadącej kolumny. Postaraj się też operować z pułapu około 1000 metrów i wyżej, ponieważ bardzo łatwo na tym etapie misji zarówno zostać ostrzelanym przez FLAK, jak i przez nieuwagę zderzyć się z ziemią.

1 - Zaciemnienie | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry