Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pustynna twierdza | Opis przejścia Tom Clancy's HAWX 2 poradnik Tom Clancy's H.A.W.X. 2

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Pustynna twierdza

Major Alex Hunter, Eskadra H.A.W.X.

Miejsce akcji: Baza lotnicza Ali Mubarak, Środkowy Wschód

Kryptonim: Feniks 1-5

Samolot: F-15C Eagle

Uzbrojenie: Pociski na podczerwień, Pociski wielokrotne, Flary

Początek misji wymaga dyskrecji, więc nie możesz się wznieść ponad ściany kanionu, którym lecisz. Leć za lotem Feniks. Manewrowanie w wąskiej niecce nie jest łatwe, ale jeżeli zamiast obracania całym samolotem będziesz używał głównie sterów kierunku, powinno Ci udać się gładko dolecieć do jego wylotu.

Pozostała część misji polega na umiejętnym podziale uwagi na to co dzieje się w powietrzu i na ziemi, gdzie wroga atakują oddział uderzeniowy - Pustynna twierdza | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Pozostała część misji polega na umiejętnym podziale uwagi na to co dzieje się w powietrzu i na ziemi, gdzie wroga atakują oddział uderzeniowy. Najpierw zniszcz myśliwce, by utorować drogę uzbrojonym dronom. Staraj się w miarę możliwości korzystać z Pocisków wielokrotnych, dzięki czemu jednocześnie możesz oznaczyć kilka celów i je zaatkować. Jest to bardzo ważne, ponieważ w tej misji liczy się przede wszystkim czas.

Kiedy pozbędziesz się pierwszej fali samolotów będziesz mógł korzystać z dronów bojowych. Przełącz się na widok z kamery drona i ostrzelaj oddziały otoczone żółtym pierścieniem wysyłając w kierunku każdego z nich po jedym pocisku. Musisz być dosyć precyzyjny, aby trafić wszystkie. Strzelaj do wrogich sił naziemnych, dopóki dronowi nie skończą się pociski. Po chwili pojawi się kolejna fala wrogich samolotów, wróć więc do samolotu i staraj się je jak najszybciej zestrzelić. Nie wahaj się korzystać z działka pokładowego, jest ono bardzo przydatne w tej misji. Przez jakiś czas będziesz musiał przełączać się pomiędzy oboma trybami. Tylko szybkie działanie i precyzyjne bombardowanie są w stanie przynieść w tej misji zwycięstwo.

Po wyczerpującej walce oddziały naziemne zdobędą lotnisko, na którym będziesz musiał wylądować by dozbroić samolot - Pustynna twierdza | Opis przejścia Tom Clancys HAWX 2 - Tom Clancys H.A.W.X. 2 - poradnik do gry

Po wyczerpującej walce oddziały naziemne zdobędą lotnisko, na którym będziesz musiał wylądować by dozbroić samolot. Kiedy tylko zakończysz procedurę rozpocznie się kontratak rebeliantów. Wystartuj i użyj broni powietrze-ziemia by go powstrzymać.

Jednym z rodzajów uzbrojenia, które teraz posiada Twój samolot są bomby kasetowe. Są one niezwykle skuteczne w bombardowaniu dużych skupisk pojazdów wroga. Leć na stałym pułapie w kierunku grupy pojazdów i kiedy całą znajdzie się wewnątrz zielonego znacznika wypuść bombę. Możesz być pewnie, że wszystko, co znajdzie się w obrembie znacznika zostanie zniszczone. Zwracaj uwagę na pasek na górze ekranu. Siły sojusznicze oznaczone są kolorem zielonym, nieprzyjaciel zaznaczony jest na czerwono. Na początku tego etapu misji wskaźnik czerwony może przesuwać się w lewo, ale w miarę niszczenia kolejnych oddziałów kolor zielony powinien stać się dominujący.