Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Trine - poradnik do gry

Trine - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine Trine poradnik, solucja

Etap 15: Tower of Sarek

1 - Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine - Trine - poradnik do gry
Etap piętnasty jest ostatnim i najbardziej specyficznym - Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine - Trine - poradnik do gry

Etap piętnasty jest ostatnim i najbardziej specyficznym. Niemalże 90% rozgrywki będziesz pędzić w górę wieży, uciekając przed podnoszącym się poziomem lawy. Do startu gry na czas dojdzie po tym, jak przejdziesz do samego końca korytarzem w prawo.

Sama wspinaczka w górę może okazać się bardzo trudna, ale już po kilku podejściach opanujesz mechanizm nią rządzący - Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine - Trine - poradnik do gry

Sama wspinaczka w górę może okazać się bardzo trudna, ale już po kilku podejściach opanujesz mechanizm nią rządzący.

Sposobów na wyjście jest naprawdę sporo, niektórzy potrafią wejść na szczyt w około 40 sekund. Nie przeprowadzę Cię za rączkę, ale podam kilka cennych wskazówek.

Zacznijmy od przykładowego wejścia. Zobaczysz w nim kilka trików, które warto zapamiętać.

Pamiętaj, że najlepiej jest wspinać się złodziejką. W ten sposób możesz niszczyć przeszkody (o nich więcej za moment) strzelając ognistymi strzałami z dystansu, jak również wspomagać się liną, często ułatwiając i skracając wspinaczkę.

W trakcie karkołomnego biegu pobliska zjawa będzie nam przeszkadzać, wyczarowując różne przedmioty na naszej drodze (zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie). Możesz je niszczyć ognistymi strzałami, mieczem/młotem lub też przenosić telekinezą (najmniej pożądany sposób, gdyż wymaga sporej ilości czasu). Możliwe jest również udaremnienie powstania przeszkody. Aby ta się nie pojawiła wcześniej musisz wbiec w obszar, w którym się materializuje, przed pełnym dokonaniem procesu.

W trakcie pokonywania etapu dostaniesz możliwość skolekcjonowania ostatnich 10 mikstur (choć i tak powinieneś mieć już maksymalny poziom wszystkimi bohaterami). Te znajdować się będą zarówno po prawej stronie wieży, jak i w centralnej i lewej jej części. Aby zebrać wszystkie przedmioty, będziesz zmuszony ukończyć etap kilkakrotnie.

Mikstury nie są specjalnie ukryte, to też nie poinformuję Cię o ich dokładnym położenie. Pamiętaj tylko, że musisz rozpocząć etap kilkakrotnie, gdyż podczas jednego przejścia niemożliwe jest zebranie wszystkich.

2 - Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine - Trine - poradnik do gry
3 - Etap 15- Tower of Sarek | Opis przejścia Trine - Trine - poradnik do gry

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie