Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 9 czerwca 2021, 14:55

autor: Froozyy

E3 2021 marzeń - gry, które najbardziej chcemy zobaczyć

Popuściliśmy wodzę fantazji i wybraliśmy kilkanaście gier, które najbardziej chcielibyśmy zobaczyć podczas tryumfalnego powrotu największego święta wszystkich graczy.

NA STRONIE ZNAJDZIESZ

Diablo 4

Na co czekamy? Na świeże informacje o stanie prac nad grą.

O Diablo IV wiemy już całkiem sporo. Widzieliśmy pierwszą zapowiedź, fragmenty z rozgrywki i poznaliśmy szczegóły dotyczące zabawy (część z nich może oczywiście jeszcze ulec zmianie). Twórcy jakiś czas temu poinformowali, że premiera gry nie nastąpi w tym roku, i raczej nastawiają nas na to, iż zostało do niej jeszcze sporo czasu. Nie oznacza to jednak, że w najbliższej przyszłości nie podzielą się kolejnymi informacjami na temat swojej produkcji. Czerwiec, E3 i powiązanie z tym wydarzeniem imprezy wydają się wręcz idealną okazją.

Czego konkretnie oczekujemy? Może nieco bardziej precyzyjnej daty premiery. Wiemy już, że na debiut w tym roku nie ma co liczyć, ale miło byłoby otrzymać jakieś bardziej szczegółowe informacje. Nie pogardzimy także kolejnym trailerem czy fragmentami rozgrywki. Będąc przy temacie Diablo, nie zapominamy oczywiście o Diablo II: Resurrected, czyli odświeżonej wersji kultowego hack’n’slasha, która ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. W tym przypadku marzy nam się po prostu konkretna data ukazania się tej gry.

  1. Więcej o grze Diablo IV

Kingdom Come 2

Na co czekamy? Na oficjalną zapowiedź.

Producent i wydawca gier wideo Koch Media (w skład którego wchodzi także m.in. Deep Silver) również będzie mieć swoje własne wydarzenie w ramach tegorocznego E3 – nastąpi ono 11 czerwca o godz. 9:00. I chociaż nie poinformowano jeszcze, co dokładnie zostanie wtedy zaprezentowane, a portfolio grupy Koch Media jest ogromne i naprawdę jest w czym wybierać, mamy kilka swoich typów. Według nieoficjalnych doniesień powinniśmy spodziewać się pokazu m.in. Dead Island 2, Saints Row V i Kingdom Come: Deliverance 2. Naszą redakcję najbardziej zainteresował właśnie ten ostatni tytuł.

Oficjalnie jeszcze nie potwierdzono, że powstanie kontynuacja Kingdom Come: Deliverance. Jednak o rozpoczęciu prac nad nią mówi się już od początku 2019 roku, kiedy to szef studia Warhorse (odpowiedzialnego za produkcję gry) sugerował prace nad sequelem. Prezentacja w ramach tegorocznego E3 wydaje się idealnym rozwiązaniem – od premiery oryginału minęły już trzy lata, a produkcję tę gracze stosunkowo niedawno mogli wypróbować zupełnie za darmo w ramach rozdawnictwa na platformie Epic Games Store. Pierwsze Kingdom Come Deliverance zostało przyjęte niezwykle dobrze i pojawienie się kontynuacji to faktycznie raczej tylko kwestia czasu. O naszych przemyśleniach na temat tego, jak mogłaby ona wyglądać, przeczytacie w podlinkowanym niżej artykule.

  1. Kingdom Come: Deliverance 2 – jak będzie wyglądał sequel czeskiego RPG
E3 2021
TWOIM ZDANIEM

Czekasz jeszcze na Diablo IV?

Czekam, ale bez wielkich nadziei
49,5%
Nigdy nie czekałem
27,8%
Czekam jak na zbawienie
14,1%
Już nie czekam
8,6%
Zobacz inne ankiety
Elden Ring

Elden Ring

Battlefield 2042

Battlefield 2042

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Diablo IV

Diablo IV

BioShock 4

BioShock 4

Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji
Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji

To nie były najlepsze targi w historii E3. Nie zobaczyliśmy zapowiedzi, które zwaliłby nas z nóg, nie powróciła żadna wytęskniona marka. Ale było sporych nowych gier i część z nich z pewnością warta jest uwagi. Oto nasza lista najlepszych gier E3 2021.

E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy
E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy

Od rozpoczęcia pierwszej konferencji tegorocznego E3 czeka nas mniej niż tydzień. To więc ostatni dzwonek, by dać się ponieść spekulacjom i wybrać kilkanaście gier, na których prezentacje lub zapowiedzi nie możemy się doczekać.

E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach
E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach

Podczas kilku najbliższych dni twórcy i wydawcy wyłożą karty na stół i zapowiedzą dziesiątki nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwane kontynuacje słynnych hitów i zupełnie nowe marki.