Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 24 listopada 2021, 17:43

autor: Froozyy

15 fajnych gier z multi, w których spokojnie pogadasz ze znajomymi

Siedzisz w domu i brakuje Ci towarzystwa? Podpowiadamy, w które gry z trybem multiplayer można grać i jednocześnie rozmawiać ze znajomymi.

Fishing Planet

  1. Producent: Fishing Planet LLC
  2. Wydawca: Fishing Planet LLC
  3. Data wydania: 11 sierpnia 2015
  4. Gatunek: symulator wędkarstwa

Czym jest Fishing Planet?

Fishing Planet to bardzo zaawansowany sieciowy symulator wędkarstwa, którego podstawowa wersja dostępna jest zupełnie za darmo. Zapłacimy jednak za DLC, oferujące m.in. nowe gatunki ryb oraz różne rodzaje sprzętu. To tytuł opracowany z myślą o zapalonych wędkarzach, ale odnajdą się w nim również „weekendowi” pasjonaci. W Fishing Planet dostajemy możliwość wędkowania na jednym z siedmiu łowisk, wzorowanych na rzeczywistych lokacjach. Twórcy położyli nacisk na jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistych wrażeń z tego typu rozrywki. Ryby zachowują się różnie w zależności od gatunku, panujących warunków, pory dnia czy nawet siły wiatru.

Dlaczego to dobry tytuł do grania z przyjaciółmi?

Fishing Planet skupia się przede wszystkim na zabawie w trybie wieloosobowym, oferując zróżnicowane tryby rozgrywki oraz turnieje sieciowe. Co najważniejsze, dzięki tej produkcji fani takiej formy spędzania wolnego czasu będą mogli spotkać się przy wędce ze znajomymi, nie wychodząc z domu. Ci z Was, którzy mieli już styczność z wędkarstwem, na pewno doskonale zdają sobie sprawę, że taka aktywność sprzyja luźnym rozmowom. Co więcej, wędkując przez internet, nie trzeba się martwić, że nasz śmiech czy okrzyki spłoszą ryby. No i zawsze będziecie mogli wmawiać innym, że u Was na ekranie ta ryba jest taaaka wielka.

TWOIM ZDANIEM

Z jakiego komunikatora skorzystasz przy grach?

85,3%
Discord
14,7%
TeamSpeak!
Zobacz inne ankiety
World of Tanks

World of Tanks

Minecraft

Minecraft

Valheim

Valheim

Sea of Thieves

Sea of Thieves

Stellaris

Stellaris

Stardew Valley

Stardew Valley

Fishing Planet

Fishing Planet

Heroes of Might and Magic III Complete

Heroes of Might and Magic III Complete

Gry z coopem, w których spędzicie ze znajomymi dziesiątki godzin
Gry z coopem, w których spędzicie ze znajomymi dziesiątki godzin

Jeśli szukacie gry, w której wspólnie z ziomkami spędzicie dziesiątki godzin, to nie szukajcie dalej. Zebraliśmy niezłe gry do 2 lub więcej osób, którymi naprawdę trudno szybko się znudzić.

Najlepsze kanapowe gry kooperacyjne – coop na jednym ekranie
Najlepsze kanapowe gry kooperacyjne – coop na jednym ekranie

Choć od lat w defensywie względem sieciowych wariantów rozgrywki, kanapowa kooperacja jeszcze nie umarła i miłośnicy wspólnej zabawy przed jednym ekranem wciąż mają do wyboru sporo świetnych tytułów.

Gramy w ekipie - 12 strzelanek do grania w coopie
Gramy w ekipie - 12 strzelanek do grania w coopie

Wspólne granie potrafi zmienić średnią grę we wspaniałe doświadczenie, a dobrego kompana docenimy właśnie w strzelankach. Nie tylko zabawi rozmową, ale i zapewni wsparcie ogniowe w krytycznym momencie. Oto najlepsze strzelanki w trybie kooperacji.