Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 3 lipca 2016, 16:02

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry lipca 2016 - najciekawsze premiery i konkurs

Szału nie ma. Lipiec nie zaoferuje żadnej premiery gry z górnej półki, dlatego wszyscy fani elektronicznej rozrywki będą musieli wypełnić lukę mniejszymi produkcjami.

Po jakże gorących zapowiedziach nadchodzących w tym roku premier, które mogliśmy obejrzeć podczas niedawnych targów E3, lista gier zaplanowanych na lipiec może wydać się całkiem skromna. Jest to jednak cisza przed burzą, która rozpęta się już w ostatnim kwartale 2016 roku. Głównym daniem lipca z całą pewnością będzie psychodeliczna przygoda We Happy Few twórców platformówki w klimatach noir (Contrast), garściami czerpiąca z takich produkcji jak chociażby cykl BioShock. Brzmi – i wygląda – nader ambitnie! Co więcej, pecetowcy unikający mobilnego grania wypróbują w końcu uznaną przez fanów i krytyków produkcję Fallout Shelter, która stanowi idealną postapokaliptyczną przekąskę w połączeniu z DLC Fallout 4: Vault-Tec. Znacznie większym dodatkiem okaże się za to Arma III Apex, zabierająca graczy na archipelag wysp na Pacyfiku. Na koniec zostawiliśmy trzy samodzielne tytuły o nieco niższym budżecie, niemniej zapowiadające się na doskonałych reprezentantów swoich gatunków. To brutalna samochodówka Carmageddon: Max Damage, kooperacyjne RPG akcji obserwowane z perspektywy trzeciej osoby, a bazujące na popularnej licencji Ghostbusters oraz podwodna metroidvania autorstwa Insomniac Games – Song of the Deep. Nie jest to być może śmietanka interaktywnej rozrywki, ale powodów do łez w żadnym wypadku nie przewidujemy.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 lipca 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Dodatkowo będąc zalogowanym należy odszukać wybrany tytuł w naszej Encyklopedii Gier i przyznać mu „łapkę w górę”. Trafi on wówczas do kolekcji gier użytkownika. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika GANDI589.

TWOIM ZDANIEM

Która z premier lipca 2016 interesuje Cię najbardziej?

Fallout Shelter na PC
42,5%
We Happy Few
27,2%
Carmageddon: Max Damage
9%
Arma III Apex
7,8%
Fallout 4: Vault-Tec
7,2%
Ghostbusters
3,3%
Song of the Deep
2,9%
Zobacz inne ankiety
Fallout Shelter

Fallout Shelter

We Happy Few

We Happy Few

Arma III: Apex

Arma III: Apex

Carmageddon: Max Damage

Carmageddon: Max Damage

Song of the Deep

Song of the Deep

Fallout 4: Vault-Tec Workshop

Fallout 4: Vault-Tec Workshop

Ghostbusters

Ghostbusters