Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 maja 2016, 15:19

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry maja 2016 - najciekawsze premiery i konkurs!

Wreszcie coś się dzieje! Po kiepskim kwietniu, w maju nastąpi prawdziwy wysyp interesujących premier. Numerem jeden w zestawieniu byłby pewnie dodatek do Wiedźmina 3, ale z racji tego, że jego termin debiutu jest wciąż niepewny, musimy go wykluczyć.

Chociaż dla wielu z Was maj 2016 roku jest miesiącem premiery czwartego Uncharted – projektu nie tylko prawdopodobnie kończącego serię z wielkim hukiem, ale również będącego dla Sony dobrze rokującą nadzieją na podniesienie sprzedaży ich najświeższych konsol stacjonarnych – warto mieć na uwadze, iż nie samym Kresem Złodzieja gracz żyje. Znaleźliśmy dla Was aż dziesięć naprawdę świetnych premier! Po dłuższej nieobecności z pompą powracają Żółwie Ninja w Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan od PlatinumGames (Bayonetta, ktokolwiek?). Fani krwawych slasherów w stylu God of War zaspokoją głód posoki przy „dwuwymiarowym” Shadow of the Beast, z kolei poszukiwacze obcych cywilizacji wylecą w kosmos w Stellaris od Paradox Interactive. Miłośnicy gier z cyklu Total War oraz systemów RPG ze świata Warhammer nareszcie znajdą powód, aby przybić sobie piątkę – deweloper Creative Assembly pod koniec miesiąca uraczy nas wybornie zapowiadającym się Total War: Warhammer. Na koniec prawdziwa uczta dla fanów strzelanek, czyli aż cztery tytuły AAA przeznaczone dla prawdziwych twardzieli – Doom, Overwatch, Battleborn oraz Homefront: The Revolution. I nagle oczekiwanie na targi E3 stało się dużo bardziej znośne.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca - UWAGA: Zmiana regulaminu związana z profilami użytkowników!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera sierpnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 maja 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Dodatkowo będąc zalogowanym należy odszukać wybrany tytuł w naszej Encyklopedii Gier i przyznać mu „łapkę w górę”. Trafi on wówczas do kolekcji gier użytkownika. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika mrjohhny.

TWOIM ZDANIEM

Twoja najbardziej oczekiwana premiera maja to...

Uncharted 4: Kres Złodzieja
28,8%
Doom
23,9%
Total War: Warhammer
18,9%
Overwatch
12,5%
Stellaris
6,6%
Homefront: The Revolution
5%
Shadwen
1,2%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan
1%
Shadow of the Beast
0,9%
Battleborn
0,9%
Zobacz inne ankiety
Uncharted 4: Kres złodzieja

Uncharted 4: Kres złodzieja

Stellaris

Stellaris

Doom

Doom

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Overwatch

Overwatch

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

Shadow of the Beast

Shadow of the Beast

Battleborn

Battleborn

Shadwen

Shadwen